• 229
  atatürk havaalanındaki yıkımla birlikte bakırköy, florya civarlarında yeni bir imar düzeni olacağını bekleyebiliriz. bizim tesislerimizin de ilgili imar izinleri buna göre yenilenecek, irtifası, emsali artacaktır.

  bu kokuyu alanlar, riva'yı galatasaray'a olabilecek en kötü ve tl üzerinden nakit akışıyla değerlendirip birilerini zengin ettikleri gün gibi yine heveslendiler, florya'yı da başkalarının kârına, galatasaray'ın zararına değerlendirmek için birleştiler. hayırlı olsun.
 • 230
  11 haziran 2022 galatasaray olağanüstü seçimli genel kurulu için dursun özbek ve şürekasının işin içine girmesinin sebebi olan kıymetli yer.

  2023 seçimlerinde ne olacağı belli olmadığı için şu an herkes buraya çökmenin ve buradaki rantın peşinde.

  her zaman söyledim yine söylüyorum,

  galatasaray'ı en çok seven bizim gibi çoluk çocuğunun rızkından, onlarla geçireceği zamandan, bir arma uğrana yüzlerce km yol yapmayı göz alıp, uykusuz işe giden, iki büklüm otobüs koltuklarında deplasmana giden çoğu zaman kendini kulüple özdeşleştirmiş ve üst kimlik yapmış vefakar taraftardır.

  diğerlerinin derdi her zaman kendi çıkarları oldu, menfaatsiz işin yapanı henüz görmedim. hiçbir maddi kazanç sağlamasa bile popülerliğine, iş bağlantılarına, networküne faydası olur galatasaray'da başkan ve yönetici olmak...

  mottomuz ise net,

  galatasaray'dan rant bekleyen anasından .. beklesin!

  başka sözüm yok.
 • 232
  değeri çok çok fazla artan mabedimiz. mustafa cengiz gibi sadece kulübün menfaatini düşünen bi aday çıkıp borçları kapatmamızın tek yolu gayrimenkullerimizi satışa çıkartmak, yıllarca beklediğimiz gibi şimdi fiyatlar zirvede satıp bütün borcu sıfırlamalıyız dese sesimi çıkarmam çünkü böyle adamlar bile son yolun bu olduğunu söylüyorsa hakikatan doğrudur. ki zaten 2 milyardan fazla borcu başka şekilde kapatamayız.
  ancak,
  dursun özbek ve eşref hamamcıoğlu gibi düşünce yapısın sahip olan, liseyi galatasaray'dan çok daha önemli gören, yıllardır gayrimenkullara göz diken insanların gelip gayrimenkulları değerlendireceğiz demesine kimse kusura bakmasın karşı çıkarım. bu adamların zihniyeti galatasaray için hayırlı değildir, kulübe en çok zarar verenler bunlardır. o yüzden florya da müthiş değerlenmişken eğer satılacaksa düzgün insanlar tarafından yapılsın bu iş.