• 6
  günümüzde bir takımın şampiyon olmasında veya bir futbolcunun iyi performans göstermesinde kilit roldür.

  2019-2020 yılında şampiyon olamamamızın en büyük sebebi 10 metreye depar atmaktan aciz, 90 dakikayı çıkaramayan oyuncularımızın çok fazla olmasıydı. takımın eğer kondisyonu önümüzdeki sene de değişmezse yine bu takımdan ne yazıkki bir cacık olmaz.

  aynı şey oyuncular için de geçerli. ayakta durabilen, gücünü 90 dakikaya yayabilen oyuncular hala iyi performans gösterebiliyor. işte bu nedenle burak 35'inde lille takımına gidiyor, çubuklu tosun 40 yaşına kadar oynayabiliyor. hakan mert belki tolgay kadar yetenekli değil ama fiziki mücadelesi çok daha iyi olduğu için ondan çok daha iyi performans gösterecek.

  aynı şekilde bizde selçuk hepsinden yetenekli olmasına rağmen iki gram katkı veremedi son 3-4 yıl.

  ardayı dinledim imza töreninde. beyim hala o yüce alçak gönüllüğüyle yüksek zekasından bahsetti. vereceği katkıları saydı. futbolcunun zekisini severim de en çok mesleğine saygı duyup fizik kondisyonunu koruyabilen adamları severim. ardanın fiziği o kadar bitik durumda ki bırakın profesyonel seviyeyi ciddi bir halı saha maçında bile yerden kalkamaz.

  arda, babel, feghouli. üçünün de fiziği bitik, üçü de yaşlı, üçü de kafalarından emekli olmış ve üçü de bizim hücum hattımızı oluşturuyor. allah seneye yine bize sabır versin.