• 40
  https://twitter.com/...853135456063488?s=21 şeklinde tweet atmış, tinerden beyin hücreleri ölmüş beşiktaş muhabiri.

  --- alıntı ---
  her eleştiriye saygım var ama gerçekçi olmak lazım.

  beşiktaş’ı şampiyonlar ligi grubundan lider çıkartması,

  milli takımı önce dünya 3’üncüsü yapması, şimdi de takımın fransalı grupta liderliğini sürdürmesi normal işler değil.

  sev,sevme..türkiye’nin en iyi hocası şenol güneş.

  --- alıntı ---

  bak hele bak bak. şenol güneş ile 2002’de dünya 3.sü olduğumuzda karşılaştığımız tek ciddi rakip brezilya’ydı ve mağlup olduk. üstelik 2002’deki milli takım ilk on birinin 8 ismi fatih terim’in galatasaray’ının oyuncularından oluşuyordu.
  2019 yılında grubumuzda şu an lidersek bu fatih terim’in kaldırdığı yabancı sınırı sayesinde. yabancı sınırı kalkmasaydı merih demiral şu anda fenerbahçe’de yedek stoperdi. çağlar belki bir anadolu takımındaydı ve cengiz ünder’i parayı basarak galatasaray, fenerbahçe ya da beşiktaş almıştı. algıda üstünüze yok fırsatını buldunuz ya hemen üstü kapalı laf atın fatih terim’e hadsizler sizi.
 • 43
  zor zamanlarda aldığımız güzel sonuçtan sonra bile sevinmeyip sağa sola sataşmayı becermiş trt spor müdürü. ya bırakın, içinizdeki pisliği yarın dökersiniz bugün bari takımcılık yapmayın. (beşiktaş ve şenol güneş'in avrupa görmüşlüğü kadar bizim üst turumuz var ama bugünün konusu bu değil.)

  https://streamable.com/8l8a0 (başka yerdeler, başka yerdeler)
 • 45
  ahmet ercanlar çıkar kadıköy'de oynanan milli maçta şenol güneş bordo mavi kravat takıyor diye mesaj veriyor der... vasıfsız fırat çıkar bir beraberlik sonrası türkiye'nin en iyi hocası ilan eder... ikisinin amacı fitne fesat başka birşey değil. küçük şeytanlar bunlar.
  iç dünyanızı s....m sizin. bu kadar fesatlıkla nasıl yaşıyorsunuz arkadaş.