• 21
  sozlesmesi bitecek olan ts fulbolcusu.

  rotasyon sol beki olarak gelmesini isterim. elimizi cok guclendirir. hocanin linnesi cogu zaman rotasyonda bile kullanmak istemedigi bariz.* sadece saracchiye guvenip de yola cikamayacagimiza gore buyursun gelsin. ki soyle bir teorim var, gelirse eger omerde bir sakatlik yasadigimizda saracchi sol ice evrilebilecek tipde bir oyuncu omer ile cok benzeyen yanlari var, hatta defansif yonu daha guclu. boylece novak beke saracchi sol ice seklinde ekstra secenekler artar elimizdeki. ayrica bu senenin ustune yine saracchinin alternatifsiz oldugunu kesfedip kendisini salabilme olasiligini da sifirlar bu hareket.

  butun bunlarin isiginda 2+1 tek tarafli uzatma opsiyonuyla gelsin, burun kivirilacak bir oyuncu degil.

  novak, emre, mert hakani bonservissiz getirebildigimiz anda; lemina, seri, onyekuru gibi adamlara yuksek kiralama ucret arti zorunlu satin alma opsiyonu koymak konusunda elimiz cok rahatlar.

  ki linnes gitmese bile, marianonun sozlesmesi bitiyor ya sag rotasyonda yer alir ya da gider.
 • 27
  kişisel kanaatim menajer oyunlarına konu olmuş futbolcudur. elimizde linnes, saracchi ve ömer bayram'ın bulunduğu bir rotasyonda ilgimizin olması için bir sebep yok. hele de mevcut şartları, yani trabzonspor'un iddialı gidişi ve fenerbahçe'nin sol beksizlikten kırıldığını, düşünürsek; rotasyonumuzun çok da zayıf gözükmediği bir bölge için trabzon ve fener'in arasına girmeye çalışarak risk alacağımızı sanmıyorum. tahminim novak sezon sonuna kadar ligimiz içinden hiçbir takımla söz kesmez, lig sonunda trabzon'un pozisyonuna göre aksiyon alır. bu süreçte de menajeri gerek fenerbahçe gerekse diğer takımları kullanarak kopardığını koparmaya çalışacaktır. bu saatten sonra hiç de öyle ucuza rotasyon oyuncusu olarak oynayacağını sanmıyorum.
 • 29
  çok beğendiğim bir oyuncu, sol stoperde hiç sırıtmaz, hatta eminim pep'in elinde sol stoper oynar.

  ffp ve kalitesinden dolayı gelse iyi tercih gibi bir de ağaoğlu'nun ağlamalarını görmek sevindirici olur.

  yaşı ve nispeten bek için düşük olan temposundan dolayı da istemem. sezon başı temposuzluktan neler çektik gördük.
 • 33
  muhtemelen menajer kolpası bir haberle takımıza transfer palavrası çıkan 30 yaşında futbolcu. yakında trabzon'la sözleşme yeniledi haberleri çıkar, bu kolpalar genelde mevcut takımla sözleşme imzalanmasıyla son bulur.
  ihtimal vermiyorum ama bu sene takımın ilk yarıda yaşadıklarından sonra 30+ adamlar transfer edilecekse hiç ders alınmamış demektir. iyice granny fetişine döndü bu yaşlı oyuncu sevdası. sırf bize has değil, koca ülke futbolu ihtiyar futbolcu fantezisiyle yanıp tutuşuyor.
  dünyada belli başlı yıldız oyuncular harici 30 yaşını geçmiş hiç kimsenin galatasaray'a transfer olmasını istemiyorum. ha drogba olur, ibrahimovic olur ne bileyim ronaldo olur 35 yaşından sonra bile transfer eder saha içi belirli bir verim alır, sükse yapar kulübün adını dünyada duyurur reklam yaparsın orası ayrı. (gerçi ronaldo'yu anca 40 yaşında görebiliriz.)
  anadolu'dan 30 yaşında topçu alıyorsun adam 1 sene oynadı oynadı ondan sonra kalan 3-4 senesinde paşanın gönlü olacak da oynayacak diye herifin keyfini bekliyorsun.