• 1505
  şu anda kendisi bir basın toplantısı düzenliyor. neden "biz sarpsborg maçından sonra galatasaray maçını pazar günü oynadık pazartesi oynamadık" diye...

  ya rica ediyorum. birisi kafasına vura vura anlatsın. galatasaray'ın o maçı oynayabileceği tek gün pazar günüydü. çünkü galatasaray'ın fikstürü, türkiye kupası maçı oynanacağından dolayı sıkışmıştı. o maçın oynanabileceği yegane gün pazardı. bakın anlıyorum. uzak memleketten geldiler. 1 gün daha dinlenmek isteyebilirler. ama yapacak bir şey yoktu. maç ya pazar günü oynanacaktı ya da ileri bir tarihe ertelenecekti (ki o ileri tarih muhtemelen ilk yarının son haftasından sonra olabilirdi)

  perşembe-pazar oynayan onlarca avrupa takımı var. aylar geçti hala aynı yerde.
 • 1506
  yine bir tavuk dönerci açılışında konuşan beşiktaş başkanı. acil çıkış yapıyorum tüm sosyal medyadan. sezercik filmi gibi beşiktaşlıların ne zor şartlarda hayatta kalmaya çalıştığından falan bahsedecek sonra da aslında ne kadar büyük olduklarını anlatacak. izlemeyi düşünen varsa spoiler verdiğim için özür dilerim.
 • 1507
  25 şubat 2019 beşiktaş fenerbahçe maçından önce basın toplantısı yaparak kollanmak istediğini belirten beşiktaş jimnastik kulübü başkanı.

  her hafta birisi ağlıyor. fikret bey de hakem konusunda bir şey diyemeyeceği için maç günü üzerinden algı yaratma derdinde.

  bahsi geçen 2 aralık 2018 beşiktaş galatasaray maçından sonra türkiye kupasında 5 aralık 2018 keçiörengücü galatasaray maçına çıkacaktık. bu sebeple o maç pazar günü oynandı.

  bunu kendisi de çok iyi biliyor ama işte işine böylesi geliyor.
 • 1508
  yerlerde sürünen taraftar sayılarını artırmak için okullara falan yardım kampanyası düzenleyen şahıs. yıllar yıllar önce bir konuşmasında taraftar sayılarının az olması konusundan dert yanmıştı.

  neyse yardım yapsın da gerisi önemli değil, kazansın 3 5 tane taraftar. her işi çıkar üzerine kurulmuştur bu arkadaşın.
 • 1509
  garip bir şahıs işine nasıl geliyorsa öyle tavır alıp dışarıya normal davranıyormuş gibi poz kesen bir kişiliği var.
  bjk -fb maçının neden pazartesi oynandığına değinirken ev sahibi takıma sorulmalıydı. neden bize sorulmadı bla bla diyor. buraya kadar normal ama sonrasında galatasaray maçını saat 4'de oynamak istiyoruz. yazılı olarak da başvuracağız diyor.

  gerçekten başkanından taraftarına çok acaip bir camia bu beşiktaş