• 1462
  ali koç, fenerbahçe falan hikaye. kibir batağına saplanmış, galatasaray düşmanı bu tiner kafalı beşiktaş başkanı'nı futbol piyasasından yok etmeliyiz. federasyon başkanı bir önceki beşiktaş başkanı, kulüpler birliği başkanı mevcut beşiktaş başkanı. bu iki adamı o koltuklarından indirmedikçe, bize rahat yok. galatasaray'ın bir lobisi, derinliği varsa; herşeyi bir kenara bırakıp öncelikle fikret orman'ı pasifize etmeli. yıldırım demirören'den daha büyük bir tehdittir bu adam galatasaray için. demirören açık düşmandır ve zekası kısıtlıdır. f.orman gizli, sinsi ve daha akıllı bir düşman. kulüpler birliği başkanı olduğu günden beri, futbol camiasında galatasaray düşmanlığı yaratmanın peşinde. büyük oranda da başardı. anadolu kulüplerinin akıllarına girdi, "yıllardır sizin hakkınızı galatasaray yedi" düşüncesine inandırdı. indirmeliyiz, başka çaremiz yok.
 • 1463
  ben hayatımda bunun kadar haysiyet yoksunu, bunun kadar dönmeyi hobi edinmiş, bunun kadar operasyon evladı bir adam görmedim. adam resmen yeni türkiye'nin kulüp başkanı profiline sahip.

  https://twitter.com/.../1070677596948570113

  şu açıklamaya bakın yahu. rahatlığa bak lan.

  1.'si, galatasaray bugün katılmaz yarın katılır demek ne demek? herifçioğlu resmen ciddiye almamış koca kulübün deklarasyonunu. haddi bildirilmelidir.

  2.'si kulüpler oy birliğiyle bu kararın arkasında diyorsun da, çoğunluğu ya karardan haberleri olmadığını ya da içeriğinin bu kadar sivri olmadığını söylediler. hala da kulüp başkanlarından itirazlar yükselmekte. hem biz de o birlikteyiz, bizim neden haberimiz olmadı bu yayınlamadan?

  ya şu yukarıda yazdıklarımı açık açık yazsam bir daha dönmemek üzere uçurur beni yöneticiler. başka birşey demiyorum.
 • 1465
  sinsi başkan. aziz yıldırım' ın bile bi doğallığı vardı. şike yaptıysam da fener için yaptım falan derdi. kendisi onun yanında game of thrones' daki cercei lannister kalır.
  son zamanda bir grup ile birlikte yaptıkları şeyler bana sırtlanları anımsatıyor. aslanı zayıfken yakalayıp ona saldıran sırtlanlara denk gelmişsinizdir. aslan tek kalırsa sırtlanlar başarılı olup onu öldürebilirler ama sürüdeki diğer aslanlar desteğe gelirlerse sırtlanlar kaçarlar.
  diyalektik materyalizm burada olduğu gibi doğanın öğretisini analiz eder.
  aslanlar kenetlenmelidir.