• 33
  hamachi uygulaması ile önce sınıf arkadaşlarımı sırayla tokatladığım, sonraları oyunda iyice pro olup türkiye turnuvalarına katılıp 2. olduğum oyundur.

  ülke olarak almanya seçince yenebilen olmadığından oynadığım kişiler ülke yasak diyordu. *

  ah podolski üzümlü kekim benim. bomba atar gibi muhteşem sol ayağıylan yapıştırırdı. adını unuttuğum 67 overall'a sahip sadece hızı olan bir siyahi oyuncu vardı almanya'da, 4-3-3 oynayıp sol forvette kendisini oynatıp köşeden ceza sahasına paralel girip dümdüz vurup golü atardım ve oyunun bug'ı idi bu gol çeşidi. yemeyen kaleci yoktu.

  not: beni finalde orta sahadan z-d yapıp beckham ile avlayıp yenen herif seni de unutmadım. adam bu şekilde gol attıkça ne yaptıysam skor olarak geçemedim ve 7-6 falan yenilip 2. olmuştum hey gidi :)

  not 2: efsane chelsea kadrosunun efsane 4-1-2-1-2 taktiği ile oynamaktan çok zevk alırdım. dünyada bu taktiğe en uygun gördüğüm kadro 2006 yılının chelsea kadrosuydu. real madrid seçtiğinizde şimdi galatasaray kadrosu gibi forvete kimi koyacağınızı şaşırırdınız. büyük takımlarda çok fazla güç farkı olmazdı, her büyük takımda güzel taktikler ve yıldız oyuncular ile rakibinize kafa tutabilirdiniz. buglar dışında takımların ve futbolcuların değil oynayanların yeteneğinin önemli olduğu bir oyundu. zamanına göre gerçekten efsaneydi. (bazı oyuncuların frikik atarken özel duruşlarının olması, sahalar ve söylemezsem olmaz toplar gerçekten çok hoş detaylardı)

  not 2: oyun devam ederken 3 kere değişikliklere girme şansınız vardı. bir bug da rakibiniz bu değişikliğe girerken sürekli enter'a mı shift'e mi esc'ye mi ne basınca geri menüye gidiyordu ve o değişikliğe 3 defa girme hakkından 1 eksiliyordu. böyle böyle adama değişiklik yaptırmadan p*çlik yapıp oyuna baştan küstürebiliyordunuz. onun da çaresi vardı ama o da bende kalsın :)

  edit: kod66 uyardı. 67 ratingli alman oyuncu gerald asamoah imiş.
App Store'dan indirin Google Play'den alın