• 79
  işsizliğe fazla dayanamamış olacak ki bir yerlere yanlama çabasına girmiş.
  https://twitter.com/...492590475448320?s=19
  aynılarını tv ekranında söyleyip sonrasında geri vites yapan adam yahu bu. şimdi cesurum ayakları yapıyor, vallahi neremle gülsem bilemedim.
  fenerbahçe taraftar kafasının yüzde yüz yansıması bu adam. fenerbahçe taraftarının büyük bir bölümü kafayı komplo teorileri ile bozmuş, küresel güçlerin kendilerini bitirmeye çalıştığını düşünen, bir şekilde her başarısızlığı galatasaray'in üstüne yıkarak bunu örtmeye ve suçlusunu galatasaray gibi göstermeye çalışan tipler. işte bir örneği de bu abinin yukarıdaki tweet'leri.
  şunu antu'ya girip görsen şaşırmazsin, böyle binlerce şey var. bu adam yıllarca gazeteci, televizyoncu diye ekmek yedi hem de bizim vergimizle. yanlış sularda yüzüyorsun feridun, sonra ağlama hukuki süreç açılırsa tarafına.
 • 80
  galatasaray bünyesindeki hukukçular ve avukatlar, bu şahsın yapmış olduğu açıklamaları inceleyip gerekeni yapması gerekiyor. ayrıca bu reaksiyonu öyle kuru bir internet açıklamasıyla değil gerekirse ulusal kanalda konuşmalıyız.

  elinin altında internet olan aklına eseni yazarsa işimiz var demektir, gerekeni yasal yollardan sonuna kadar yapmalıyız.

  https://twitter.com/.../1173492590475448320
 • 81
  https://twitter.com/.../1173492590475448320

  şike davası olduğu esnada ne bizim hangi stadyumda oynadığımızı ne de fenerbahçe stadının hiç bir zaman 52 bin kişilik olmadığını bilemeyecek kadar bu işlerden uzak, ya da kendi yalanlarına inanacak kadar psikolojik olarak sıkıntılı ve galatasaray kompleksi içerisinde boğulan medya organizması, insan zerreciği.

  biz kazandıkça sen izleyecek ve kuduracaksın fero, bizim başarılarımızı izledikçe nadasa yatırdığın o beynini yavaş yavaş bu yalanlarla yiyip bitirecek ve bizi kendi varoluş zulmünden kurtaracaksın.
 • 84
  bu şahıs aleni şekilde kulübümüze iftira atıyor. nasıl bu kadar rahatça yalan atar bir insan aklım almıyor. yalan yuva yapmış bunların kalplerine! 12numara adlı yalan yuvasının gönderisine başkanımız mustafa cengiz'in kendisini tv programından kovdurduğunu yazmıştı. nereden bileceğiz iftira atmadığını?
 • 86
  bu tür adamlar ile uğraştıkça karşı kesim daha çok sahip çıkıyor. bu adamda* sahip çıkıldığını gördükçe daha fazla şov işine girip normalde söyleyemeyeceği şeyleri söylüyor. benim tavsiyem engelleyin, sessize alın gitsin her yerden. ben sene başından beri her böyle şeyi gördüğümde basıyorum engeli ya da alıyorum ismini sessize. mis.
 • 88
  aç köpek misali trt'den kovulup aç kalınca yine sağ sola saldırmaya başlamıştır. sen ekmek yediğin kaba pislersen açlıktan ağzından köpükler gelene kadar iş bulamazsın. gerçi bu tip gözü dönmüş serseri mayını kullanacak adam çok. üç kuruş verirsin başkası için havlar.

  edit: moderasyondan ricam bu entry sakıncalı dahi olsa bile silinmesin kalsın. gerçi hiçbir sakıncada görmüyorum. ben kendisi ile mahkemede hesaplaşmaya varım.
 • 89
  fetö ile takımızı ilişkilendirmeye çalışacağına aşağıda ki isimlere cevap vermesi geren müfteri;

  şike davası (yeniden yargılama) sanıklarının beraat mütalaasını veren savcı mirza coşkun , fetö'den dolayı müebbetle yargılandı.

  şike davası (yeniden yargılama) sanıklarını beraat ettiren hakim ahmet civelek , ergenekon soruşturmasını başlatan kişi.

  şike davası sanıkları için yeniden yargılama ve beraat mütalaasını veren 13.acm üyesi hakim mehmet uğurlu fetö'den açığa alındı.

  sadri şener'in ''cemaat avukatlarına para aktardığı'' yönünde iddianame hazırlayan savcı yüceler aslan , fetö soruşturmasından tutuklandı.

  ''şike yoktur'' kararı alan tff tahkim kurulu üyelerinden av.osman karakuş fetö'den tutuklandı.

  ''şikeyi aklayan'' tff etik kurulu başkanı oğuz atalay fetö'den dolayı tff'den uzaklaştırıldı.

  ''şikeyi aklayan'' tff'nin pfdk ve tahkim kurulu üyeleri fetö soruşturması kapsamında tff'den istifa ettirildi.

  şike kumpas davasında aranan prof.suat yıldırım(eski sakarya üniversitesi imamı) fenerbahçe başkanı aziz yıldırım'ın öz kuzeni..

  şike davasında fenerbahçe’yi aklayan fetö’cü hakim bülent kınay, yunanistan’a kaçarken yakalandı.

  bunlara cevap vermezse müfteridir, alçaktır.

  özel not: her türlü yasal sorumluluk tarafıma aittir, moderasyon asla yazdığıma dokunmasın.