resim
Néstor Fernando Muslera Micol
Takım:Galatasaray
Mevki:Kaleci
Yaş:35
Boy:1.90
Uyruk:Uruguay
 • 12247
  28 temmuz 2021 galatasaray psv eindhoven maçı'nda yenilen ilk golde, topu yumruklamış ve dönen top gol olmuştur. burada o topu yumruklamali veya tutmalıydı diye sabaha kadar konuşabiliriz ancak beni rahatsız eden nokta bu değildi.

  belki çok görülmedi ama gol esnasında fatih terim şu minvalde şeyler söyledi.

  " topu neden yumrukluyorsun, tutsana. al işte " gibisinden çok öfkeli biçimde tepki gösterdi. burada gördüğümüz hocanın bile tepkisini çekmiş, aşağı çekilmiş durumda.

  zaten 2 senelik pandemi süreci, ardından yaşadığı sakatlık, copa america, kısa süreli tatil ve çok hazır olmayışını görüyoruz. 10 senedirde kronik olan bir durum var ki muslera sezona genelde iyi başlamaz. sezon sonuna doğru performansını artırır. tüm bunlar bir araya geldiginde, formsuz bir muslera var. ha muslera formda olsa yine eleyemezdik psv'yi. 35 yaşında 10 senedir kalemizde olan, yıllarca çok kez bizi ipten almış adamın elbette kredisi var ancak bu da eyvallah deyip geçmemiz anlamına gelmiyor. eleştireceğiz, kızacağız ama yerden yere vurmayacağız. biz eleştirdiğimiz için büyüğüz. yerden yere vurmadigimiz için de en büyüğüyüz bu ülkenin. buna dikkat.
 • 12248
  geçmişte yaptığı hiç bir şeye asla bir taraftar çıkıp hata yaptı diyemez. bir çok maçta ipten aldı bizi. amaaaa geçen seneki sakatlıktan sonra geldi ve bizi şampiyonluktan eden maçlar çıkarttı. kendisini inanılmaz sempatik, sevimli bulurum ve özellikle belirtiyorum geçmişte yaptığı her hangi bir hata için asla biri çıkıp bunun yüzünden oldu diyemez, dememek lazım. hakkını yemiş oluruz fakat geçen seneden itibaren bizi mahvettin muslera. önünde maçlar var, bizim sana güvenimiz devam ediyor ama bizim sabrımızı kimse zorlamasın. galatasaray'a kim zarar veriyorsa taraftar olarak engel olmak, tavrımızı ortaya koymak boynumuzun borcudur.
 • 12249
  kendisini 2020 2021 yılında şampiyonluktan ettiği bazı maçlar çıkardı diye eleştirebilen insanları vicdanlı olmaya davet ediyorum. 0-1 kazandığımız bir alanya maçı var ki muslera yerine fatih olsa 6-1 yenilmiştik. sakatlık sonrası sanki hiç ara vermemiş gibi gayet iyi performans göstermişti. yaş ilerledi, yüzü eskidi diye desteksiz eleştirilmesine karşıyım.