• 9024
  bu yaştaki bir oyuncunun elbet daha öğrenecek bir çok şeyi vardır. haliyle öğrenmenin yaşı yoktur. ama ben yaptığı hataların bu yaşta artık çoktan öğrenilmesi gerektiğini düşünüyorum. çünkü yaptığı hatalar genellikle ayak pası, yan top ve çıkışlar. bu hataları ilk geldiğinden beri yapıyor. aslında gittikçe tecrübe kazanması gereken yaşlarda ama sanki bildiklerini de unutuyor.
 • 9026
  bugün kendisi ile ilgili 2.yazım.
  8 kasım 2018 pfdk kararları açıklandıktan sonra içime bir yumru oturdu. hocasından, futbolcusuna kadar herkes ceza almış. bundan sonra oynacağımız beşiktaş, başakşehir gibi deplasmanlarda donk, ndiaye , rodrigues gibi takımın belkemikleri olmayacak.

  daha önemlisi imparator devreyi kapadı.

  sen 2 kasım 2018 fenerbahçe galatasaray maçında durup dururken neden indirdin kardeşim adamı?? en kötü 2-0 kazanacağımız güle oynaya taşak geçerek evimize döneceğimiz maç sonucunda başımıza neler geldi.

  kusura bakmayın belki alakası yok size göre ama gerçekten sinirliyim ve bunun en büyük sebeplerinden biri buna çanak tutan kendisi. elinde düdük bir hata bekleyen fırat köpeğini ve ceza verip bizi yarıştan düşürmek isteyen federasyona ekmek kadayıfı verdi kendisi.
 • 9027
  belki iyi niyetli davraniyor ama inanmadigi pozisyonlarda kalesini terketmesi basimiza her zaman is aciyor. 2 kasim fb ve 6 kasim schalke maclarinda gorduk bunu. gecen sezon akhisar macinda da olcan'dan sacmasapan gol yemisti.

  sahsen ben kendisinden ekstra bir performans beklemiyorum. zaten ekstra isler yapmaya calismasa sezonu 20 golle falan kapatir.

  bir kaleciden beklentim yenilmeyecek pozisyonlari yemesin yeter. ama kendisi ya gulduruyor ya surunduruyor.

  daha konsantre olmasini bekliyorum artik.
 • 9028
  8 kasım 2018 pfdk kararlarından sonra gelip bu skandalın, çifte standardın, ahlaksızlığın, yüzsüzlüğün ve şerefsizliğin bedelini kendisine yüklemeye çalışmak, tff'nin ve pfdk'nın yaptıklarını normalleştirmek ve kendi ayağına sıkmaktır.

  yahu kardeşim, adam penaltı yaptırdı, zaten ülkede karşımızda olan herkes olayların vebalini bize yüklemeye çalışıyor/yüklemiş, hala gelip vay işte neden penaltı yaptırdın, yensek bunlar olmazdı. birincisi bundan sonra dikkat edin bakalım aynı türden pozisyonların kaç tanesine penaltı verilecek, penaltı verilmesini geçtim, kaç tanesini izlemek için video hakeme başvurulacak? maçı katleden, olayların fitilini ateşleyen fırat aydınus'u bugün kim konuşuyor? utanmasalar 1 puanı hediye ettiler yorumları yapılacak. hakem dışında, galatasaray'a ait kim ve ne varsa suçlandı o günden beri.

  tüm bunları eninde sonunda anlayabiliyorum, neticede kış kışlığını, puşt puştluğunu yapacak. dayanamadığım tek nokta, bu olayları neredeyse her yıl tecrübe eden galatasaray taraftarının her zokayı yemesi ve yemeye devam etmesi. allah'ım bu beni çıldırtıyor. sakin kalamıyorum. tff'si, basını, pfdk'sı, rakibi, hakemi alenen sana savaş açmış, başta hocan olmak üzere sana dair ne varsa yemek istiyor, sen burada gelip muslera'yı suçluyorsun. allah'ım sen sabır ver!