• 50
    tamamiyle suni bir olaydır. sene başından beri birbirlerini yemelerine ve geçmişte 3 temmuz gibi bir olay yaşamalarına rağmen şu an tek istedikleri galatasaray'ın şampiyon olmamasıdır. öyle ki fenerbahçe yarışta olduğu dönemde ısrarla trabzonspor'un siyasiler tarafından kollandığını söyleyen fenerliler bugün galatasaray değil de trabzonspor şampiyon olsun diyebiliyor.

    diğer taraftan trabzonsporlular ise çok yaklaştıklarını düşündükleri şampiyonluk yolunda bizi 'bölüm sonu canavarı' gibi gördükleri için camlarına kuş pislese bizden bilicek durumdalar. öylesine korkuyorlar yani. bugün yaşanan men olayında bile sosyal medyada bu iki takım taraftarı bir olup saçma bir şekilde galatasaray'ı suçladı. ya siz bir kupa için birbirinizle kanlı bıçaklı olmadınız mı? davasının arkasında olanlar, kumdan kaleler nerde?

    özet olarak dediğim gibi külliyen uydurma bir rekabettir. bu iki topluluk çıkarları ve korkuları uğruna galatasaray'ın karşısında birleşip saf dahi tutarlar. zaten trabzondaki maçta iki takım başkanın samimi görüntülerini hatırlayanlar ne demek isteyeceğimi anlamışlardır. şampiyonluğumuzu çaldılar dediğin sene yönetimde olan bir adamla sarmaş dolaş, gülücükler saçarak poz verir misiniz? sadece soruyorum renktaşlar...

    kısacası bunların hepsi firavun arkadaşlar, ama siz de çok iyi biliyorsunuz ki her firavunun da bir musa'sı vardır. biz temmuz ayını bekleyelim :)