• 4707
  cumhuriyetin son kalesinin taraftarlarıdır (yersen!!!).
  hepsi değil ama maalesef çoğunluğu böyledir. (video küfür içerir)
  https://twitter.com/...059797652066306?s=20

  edit: bizim taraftarlardan çalınma olduğunu biliyorum; ancak ben bizimkilerin "zafer bayramında zaferini..." şeklindeki kısmı söylediğini hatırlamıyorum. diğer bölümler diğer taraftarların da maalesef ettiği cinsten küfürler. "gençlik bayramında gençliğini.." kısmı uç noktada bana göre. söylenmemeliydi elbet ama burada bayrama ve cumhuriyet değerine saldırganlık yok bana göre. ama zafer bayramında zafer hepimizindir. sen gidip aynı ülke vatandaşına bunu dersen kendi zaferine de küfür etmiş olursun. bizimkiler bunu dedi mi diye videolara bakındım ama bulamadım. küfür doğru olmasa da maalesef artık kanıksandı; ancak küfür ederken de sınırı bilmeli. başkasına küfür edeceğim derken yabancı ülke vatandaşı gibi davranıp da bir düşman ve bir ırkçı gibi ülke değerlerine küfredilmemeli. bizimkiler de özellikle zafer kısmına küfrediyorsa onlara da yazıklar olsun. zafer bayramındaki zaferimiz hepimizin. ne demek "zaferini ..."
 • 4709
  https://twitter.com/...059797652066306?s=20

  bir yaşlılık hastalığı olan demans(bunama) belirtileri gösteren güruh.
  malum elden(!) bir şey gelmeyince dile vururmuş.

  az ötede havlayın, mayıslar yine bizim.
  bir 100 yıl daha arada ki farkı kapatamazsınız.
  bu psikolojik üstünlük ile yakında 6-0 geyiğini de ziyadesi ile bitirip elinizde ki son kumdan kaleyide yıkacağız merak etmeyin.

  ilk arena maçı çok ateşli geçecektir.
 • 4711
  https://twitter.com/...059797652066306?s=20

  "ben, size taarruz emretmiyorum; ölmeyi emrediyorum!"

  atamızın çanakkale'de söylemiş olduğu sözdür. düşmanı yurdumuzdan atmak için nice canlar siper edildi, nice kanlar döküldü, yüz binlerce şehit verildi...

  zaferle sonuçlanan büyük taarruzdan sonra da her yıl 30 ağustosta zafer bayramı kutlarız. atamızı ve şehitlerimizi anmak için kutlarız, gövde gösterisi yapmak için kutlarız, gurur duymak için kutlarız...

  ulan videodaki kansız şerefsizler, size söylüyorum; allah belanızı versin sizin. siz türk mürk değilsiniz çünkü hepimizin ortak değeri olan zafer bayramımız için "zafer bayramında zaferinizi s..k...m" diyorsunuz. kansızsınız, hainsiniz, vatan düşmanısınız.

  birçok yorumcu ve medya kuruluşu buna holiganlık diyecek ve her takım taraftarında bunun var olduğunu dile getirip bu soysuzları aklamaya çalışacaklar. bu holiganlık falan değil, bu düpedüz hainliktir ya bu kadar da olmaz.

  kurucumuz ali sami yen'e küfrettiler, efsanemiz metin oktay'a küfrettiler, oyuncularımıza ırkçılık yaptılar, armamıza etmedikleri küfür kalmıyor; hepsini sineye çektik ama azdıkça azdılar, alçaklaştıkça alçaklaştılar ve dolaylı yoldan atamıza küfür etmeye kadar geldiler. eğer videodaki kişilerin tek tek tamamına halkı kin ve düşmanlığa sevk etmekten, ortak değerlerimize küfür etmekten soruşturma açılmazsa yazıklar olsun. eğer kulübümüz bunun peşinde düşmezse onlara da yazıklar olsun.

  https://gss.gs/cgo.png bu kansızdan başlayabilirsiniz.
 • 4714
  şampiyonluk hasreti gayet tatlış şekilde altı yıldan yedi yıla doğru uzamaya başlayan taraftar topluluğu. içinde oldukları ruh halini anlayabilecek, "bu durumda biz nasıl davranmıştık" diyebilecek galatasaray taraftarı şu anda altmışlı yaşlarında falandır. son 30 yılda galatasaray'ın en uzun şampiyon olamama serisi 5 yıldır, o da 1988-1993 arasıdır. 1987-88 sezonundan sonra 1 fenerbahçe 3 beşiktaş şampiyonluğu görmüş, 1992-1993'te mutlu sona ulaşmış galatasaray. 1973-1987 periyodunun ortalarından beri öyle bir süreci hiç yaşamadı galatasaray ve galatasaray taraftarı. 2014 nisan'ından bu yana şampiyonluk görmediler. entry tarihi itibarı ile 2020 yılında görme umutları da azalmaya başladı. en iyimser tahminle 2021'de görebilecekler ki bu de 7 yıllık bir hasrete denk geliyor.

  ikinci ligde oynayan bursaspor'un bile şampiyonluk hasreti 10 yıl şu an, yazık günah bu insanlara...
 • 4716
  ayarları alt üst olmuş topluluk. derbi galibiyetiyle hocamız o son tekmeyi böğürlerine atmayı başardı. derbi serisi bitti şimdi ne yapıcaklar sorusunun cevabını da 2 tane gazeteci olduğu iddia edilen zattan almış olduk.

  fanatik fenerbahçelilerden oluşan bir whatsapp grubu içerisindeyim, biri senin başkanın (aziz) şunu yaptı, senin ki (koç) bunu yaptı derken ersunun eskortlarından girildi, azizin kadın ısmarlamalarından çıkıldı. arada kim fenere daha çok borç taktı yarışı yapıldı ama henüz aziz başkan liderliği kaptırmış değil.

  yani anlayacağınız şu aralar feci şekilde bölünmüş durumdalar ve bana imdb 9.0 değerinde bir lezzet sunuyorlar. ha bir de ete para vermeyi de bırakmışlar*