• 4542
  galatasaray da olmasa aç kalacak bazı sosyal medya işsizlerini bolca barındıran kitle.
  her yıl avrupa maçlarında istiklal marşını dinleten takıma, milli takıma oyuncu vermiyor diyerek dil uzatan bir garip topluluk.
  fetö fetö diye zırlayan fakat ortaya çıktığı tarih olan 2016'dan bu yana lig sıralamasından, kaçak kulüp üyelerinden, savcılarından bi haber galatasaray'a fetö darbesi haberleri yaptıranlara sahip bir oluşum.

  nicel olarak milyonlar fakat nitelik anlamında sıfıra sivas'ın soğuğundan daha yakın bir garabet.
 • 4543
  farkında mısınız? 15 temmuz olaylarından beridir hükümet ile araları pek bir iyi. baya bir devrimci geçiniyorlardı. cumhuriyetin son kalesi muhabbetini galatasaray'a karşı baya bir kullanıyorlardı. şimdi ne cumhuriyet lafı var ağızlarında, ne ali ismail korkmaz, ne atatürk. nedenini ben size söyleyeyim.

  darbeden önce hükümet gezi v.b olaylarla bayağı bir yıprandığı için fenerbahçe taraftar profili domalacak yeni güç arayışına girdi. darbeden önce bunlardan çok atatürk'çü, bunlardan çok cumhuriyet yanlısı kimse olamazdı. hatta hükümeti devirmekle felan tehdit etme noktasına gelmişlerdi. ancak darbe gerçekleştikten sonra hiç bir sosyal medya hesabından ne iktidara, ne yalakalarına tek bir söz etmez oldular. devrimciler adeta dut yemiş bülbüle dönmüşlerdi. daha acısını söyleyeyim; berat albayrak'ın, trabzonspor'un son şampiyonluğunun 2011'de olduğunu söyler gibi kullandığı ''son şampiyon formamız'' sözüne ''reis, damadı değiştir'' demekle yetindiler. yani profillerinin ne olduğunu artık anlamanız ve ciddiye bile almamanız gerekli diye düşünüyorum. ortalama bir fenerbahçe'li her kaba göre şekil alacak şekilde omurgasızdır.