• 4429
  hasan şaş üzerinden gündem değiştirmeye kalkıp adabı muaşeret konusunda dersle vermeden önce evinde ezeli rakibinin kupa kaldırması sonrası cinnet haliyle kadıköy'ü nasıl yakıp yıktıklarıyla alakalı konulara açıklık getirmesi gereken güruh. bir dönem yayınlanmış bir araba markasının rakip markanın kullanıcılarına yönelik iğneleyici görüntüler eşliğinde kullandığı bir reklam kampanyası slogan var idi. 'audi'de asla bulamayacağınız aksesuarlar' şeklinde işte tıpkı o reklamın sloganında olduğu gibi 'sarı kırmızı renklere gönül verenlerde asla göremeyeceğiniz hareketler'i aşağıdaki paylaşımda görebilirsiniz.

  https://twitter.com/.../1131830253058482177
 • 4430
  hemen hemen hepsinin içinde bir galatasaray kompleksi vardir. yeni tani$tigim bir insanla biraz sohbet ettikten sonra, konu $ayet (çook çok nadir futbol konu$urum) futbola geçer ve fenerliyim, derse orada bir sogukluk geliyor, direkteman 2. siraya kaydiriyorum. burada tabii ki aile efradini ayri tutuyorum. kayinco, kayinpeder, bacanak, e$imin komple sülalesi fenerli, orada ayri bag var ama $öyle etrafima bir bakiyorum. bir tane fenerli arkada$im yok. allah kimseyi fenerli yapmasin.
 • 4431
  o kadar kolay manipüle edilebiliyorlar ki, kaybettikleri her şampiyonluktan sonra, özellikle de şampiyon galatasaray olmuşsa fenerbahçe yönetimi önderliğinde tüm medya gücüyle birlikte ya hemen şampiyonluklarımıza çamur atılır ya da hemen transfer haberleri yapılır veya sözde istifalar edilir ki, gündem değişsin başka şeyler konuşulsun, başarısızlık unutulsun...

  her seferinde de bu kitle bunu yer...

  ya 2014'ten beri 5 sezondur tek bir kupan yok ya,sen fenerbahçe'sin?

  müzmin 3. beşiktaş senden daha başarılı olduğu gibi yeni nesilde taraftar sayısı olarak da seni geride bırakıyor...

  sen ise yöneticilerini ve kendi camianı eleştireceğine bu rüzgara kapılıp galatasaray nefretiyle doluyorsun...

  hayır gene nefret et o önemli değil de, bir düşün kardeşim ya?

  ulan bunlar 2 sene şampiyon olamayınca taraftar, başkanından, hocasına, masörüne kadar değiştiriyor. biz niye yapamıyoruz diye bir düşün?
 • 4434
  senelerce aziz yıldırım'ın galatasaray'a sallaması ya da gündem değiştirmesi ile uyutuldular. şimdi de ali koç'un benzer taktikleri ile uyutuluyorlar. birisi şunları dürtsün de söylesin; 2018-2019 sezonunda küme düşmemeye oynadınız ve gelecek adına ne maddi ne de futbol olarak hiç bir ışık vermiyorsunuz. her şeyi bırakıp kendinizi düzeltmeye uğraşmanız lazım.

  ya da boşverin dürtmeyin uyusun saftorikler.*
 • 4436
  uefa'nın, galatasaray'ın 2018-2019 sezonunda finansal fair play kurallarına uyduğunu, fenerbahçe'nin ise 2016'da imzalanan anlaşma şartlarına uymadığı için üst kurula sevk edildiğini açıkladığı bir günde hala west ham'ın ilgilendikleri tüm oyuncularla ilgilendiğini düşünen garip kafalar. neymiş, balotelli ve brahimi ile ilgileniyorlarmış da west ham united fc araya giriyormuş.
  (bkz: tek eğlence fenerbahçe)
 • 4437
  bonzai'nin türkçe kelime karşılığı bence. ya adama demezler mi sokuk önce aç karnını doyur diye.

  herkes istediği takımı destekleyebilir ama bunların ki çok farklı kafa. galatasaray'a çamur atarak yılları bitirdiler. abicim bir silkelen kendine bak bir turnusol kağıdının hangi rengisin ona karar ver sonra gel yine kavga edelim.
 • 4439
  https://eksisozluk.com/entry/90474850

  --- alıntı ---
  arkadaşlar neyin havasını atıyorsunuz. gs muhasebe kayıtlarıyla oynuyor. bu adam şeffaf davranıyor. doğru mu yapıyor yanlış mı yapıyor tartışılır. bence doğru yapıyor. gs, bjk, ts'nin borçları sanki fb'den çok azmış kafasıyla yorum yapmanın bir anlamı yok. herkesin bir tercihi var fb yönetimi şeffaf davranmayı seçti.
  --- alıntı ---

  aynen kardeşim aynen, uefa da kesin gelecek bu oltaya.