• 4422
  ülkenin her zaman ki gibi başarısını istemeyen şikeciler cska-efes pilsen basketbol maçında ergin atamana küfür edip adamı çileden çıkardılar.. yapacak bir şeyleri olmayınca bu çapsızlar her zaman ki gibi küfüre başvuruyorlar..

  bu ülkede ki en büyük kanserlerden biride bunlar... bir an önce yok olmaları dileğiyle...
 • 4423
  (bkz: 19 mayıs 2019 anadolu efes cska moskova maçı)

  19 mayis 2019 tarihinde, turk tarihi icin cok onemli bir milli bayramda oynanan maçta bir turk takiminin aleyhinde tezahurat yaparak turk spor tarihinin belki de en buyuk skandalina imza atmislardir. her seyi beklerdim ama bu kadarini degil.

  hissetigim sey nefret degil, cok cok buyuk, kelimelerle tarif edilemeyecek bir uzuntu.

  yaziklar olsun.
 • 4425
  çoğunluğu şaşırtmıyor, 19 mayısı kadıköyde şampiyonluk için kutlamaya çıkmış araçlara saldırarak ve ispanyada eurolig finali maç sonunda anadolu efes koçu ergin atamana tezahurat ederek kapattılar. şaşırtan azınlık ise bunlardan dolayı hatayı kabul eden bir güruh da gördük sosyal medyada, onlara da teşekkür edelim.

  ergin ataman olayında bir de mağduru oynuyorlar her zamanki gibi. rakip hocayı maddeyle yaralarlar, provoke olmuşlardır mağdurlardır. kendileri provoke eder aynısı yaşanır, mağdurlardır. oyuncuları hocaları ırkçılık, şike gibi yüz kızartıcı suçlara karışır, yine mağdur olurlar. haysiyetsiz herifler, ergin ataman taraftarlarına oç demişmiş, ulan sen başlatmışsın olayı, sen oç demişsin, adam sana dönüp aynısını diyince kızıyorsun. desteklemek zorunda değillermişmiş, ne işin var salonda siktir git evinde kutla eurolig 4. lüğünü o zaman sığır herif. her türlü pisliği yapıyor, her türlü de savunuyorlar bunu, inanılmaz yemin ederim. bu rezil kifayette insanlar her kulüpte var ama sadece bunlarda savunuluyor...
 • 4428
  1-2 gün kendileri ne derse "he" diyin bence. tanıdığım çoğu iyi fenerbahçelinin son haftalarda psikolojisi inanılmaz bozuk. futbol konusu açıldığı an ağızlarından mantıklı 1 tane dahi kelime çıkmıyor. şirazeleri kaydı kesinlikle. o yüzden pek üzerlerine gidilmemeli diye düşünüyorum.*