• 4402
  1-2 gün kendileri ne derse "he" diyin bence. tanıdığım çoğu iyi fenerbahçelinin son haftalarda psikolojisi inanılmaz bozuk. futbol konusu açıldığı an ağızlarından mantıklı 1 tane dahi kelime çıkmıyor. şirazeleri kaydı kesinlikle. o yüzden pek üzerlerine gidilmemeli diye düşünüyorum.*
 • 4404
  hasan şaş üzerinden gündem değiştirmeye kalkıp adabı muaşeret konusunda dersle vermeden önce evinde ezeli rakibinin kupa kaldırması sonrası cinnet haliyle kadıköy'ü nasıl yakıp yıktıklarıyla alakalı konulara açıklık getirmesi gereken güruh. bir dönem yayınlanmış bir araba markasının rakip markanın kullanıcılarına yönelik iğneleyici görüntüler eşliğinde kullandığı bir reklam kampanyası slogan var idi. 'audi'de asla bulamayacağınız aksesuarlar' şeklinde işte tıpkı o reklamın sloganında olduğu gibi 'sarı kırmızı renklere gönül verenlerde asla göremeyeceğiniz hareketler'i aşağıdaki paylaşımda görebilirsiniz.

  https://twitter.com/.../1131830253058482177
 • 4405
  hemen hemen hepsinin içinde bir galatasaray kompleksi vardir. yeni tani$tigim bir insanla biraz sohbet ettikten sonra, konu $ayet (çook çok nadir futbol konu$urum) futbola geçer ve fenerliyim, derse orada bir sogukluk geliyor, direkteman 2. siraya kaydiriyorum. burada tabii ki aile efradini ayri tutuyorum. kayinco, kayinpeder, bacanak, e$imin komple sülalesi fenerli, orada ayri bag var ama $öyle etrafima bir bakiyorum. bir tane fenerli arkada$im yok. allah kimseyi fenerli yapmasin.
 • 4406
  o kadar kolay manipüle edilebiliyorlar ki, kaybettikleri her şampiyonluktan sonra, özellikle de şampiyon galatasaray olmuşsa fenerbahçe yönetimi önderliğinde tüm medya gücüyle birlikte ya hemen şampiyonluklarımıza çamur atılır ya da hemen transfer haberleri yapılır veya sözde istifalar edilir ki, gündem değişsin başka şeyler konuşulsun, başarısızlık unutulsun...

  her seferinde de bu kitle bunu yer...

  ya 2014'ten beri 5 sezondur tek bir kupan yok ya,sen fenerbahçe'sin?

  müzmin 3. beşiktaş senden daha başarılı olduğu gibi yeni nesilde taraftar sayısı olarak da seni geride bırakıyor...

  sen ise yöneticilerini ve kendi camianı eleştireceğine bu rüzgara kapılıp galatasaray nefretiyle doluyorsun...

  hayır gene nefret et o önemli değil de, bir düşün kardeşim ya?

  ulan bunlar 2 sene şampiyon olamayınca taraftar, başkanından, hocasına, masörüne kadar değiştiriyor. biz niye yapamıyoruz diye bir düşün?
 • 4409
  senelerce aziz yıldırım'ın galatasaray'a sallaması ya da gündem değiştirmesi ile uyutuldular. şimdi de ali koç'un benzer taktikleri ile uyutuluyorlar. birisi şunları dürtsün de söylesin; 2018-2019 sezonunda küme düşmemeye oynadınız ve gelecek adına ne maddi ne de futbol olarak hiç bir ışık vermiyorsunuz. her şeyi bırakıp kendinizi düzeltmeye uğraşmanız lazım.

  ya da boşverin dürtmeyin uyusun saftorikler.*
 • 4411
  uefa'nın, galatasaray'ın 2018-2019 sezonunda finansal fair play kurallarına uyduğunu, fenerbahçe'nin ise 2016'da imzalanan anlaşma şartlarına uymadığı için üst kurula sevk edildiğini açıkladığı bir günde hala west ham'ın ilgilendikleri tüm oyuncularla ilgilendiğini düşünen garip kafalar. neymiş, balotelli ve brahimi ile ilgileniyorlarmış da west ham united fc araya giriyormuş.
  (bkz: tek eğlence fenerbahçe)
 • 4412
  bonzai'nin türkçe kelime karşılığı bence. ya adama demezler mi sokuk önce aç karnını doyur diye.

  herkes istediği takımı destekleyebilir ama bunların ki çok farklı kafa. galatasaray'a çamur atarak yılları bitirdiler. abicim bir silkelen kendine bak bir turnusol kağıdının hangi rengisin ona karar ver sonra gel yine kavga edelim.
 • 4414
  https://eksisozluk.com/entry/90474850

  --- alıntı ---
  arkadaşlar neyin havasını atıyorsunuz. gs muhasebe kayıtlarıyla oynuyor. bu adam şeffaf davranıyor. doğru mu yapıyor yanlış mı yapıyor tartışılır. bence doğru yapıyor. gs, bjk, ts'nin borçları sanki fb'den çok azmış kafasıyla yorum yapmanın bir anlamı yok. herkesin bir tercihi var fb yönetimi şeffaf davranmayı seçti.
  --- alıntı ---

  aynen kardeşim aynen, uefa da kesin gelecek bu oltaya.
 • 4415
  antu, sosyal medya platformları ve yakın çevremiz vasıtasıyla kendileri hakkında bir takım çıkarımlar yapacağım. fenerbahçe taraftarı ile çok güldük, eğlendik ama durumları gerçekten üzücü derecede ciddi. kaçırdıkları şampiyonluklar, üç temmuz şikesi, 2012 kadıköy hatırası, şampiyonluk sayısında kendilerini katlamamız, futbolda beş yıldır kupa alamamaları, birden basketbol hastası olmaları kendilerinde kompleks yaratmış bu komplekste şizofreniye doğru kaymış. kendileri gibi bizim de şampiyonluk kaçırmamızı beklediler olmadı. şimdi de üç temmuz gibi bir davanın bize açılmasını bekliyorlar. amerika'ya aktarmasız gidecek treni bekleyen yolcu gibi bekleyecekler. şampiyonluk konusunda kendilerini avutma itemleri 28 şampiyonluk yalanı.1959 öncesi kendilerine dokuz şampiyonluk eklerken bize sıfır ekliyorlar. kadıköy avunma itemleri elbet bir gün bitecek. olurda bir gün bunlari altı veya daha farklı yenersek o gün hastanenin acil servisleri intihar vakalarından dolayı fazla mesai yapar tımarhaneler ihtiyacı karşılayamazlar. sağlık bakanlığı'nın kendileri hakkında geleceğe yönelik adımlar atması gereken topluluk.
 • 4416
  galatasaray kompleksi aziz yıldırım'ı bile geçmiş grup. ersun yanal'dan da bir imparator yaratmaya çalışıyorlar, 17.likten 6.lığa çıkartmış, heykelini de dikin bence. küme düşen takımdan 9 puan fazlan var lan altı üstü. ümraniyespor'a da ben elendiydim sahi. hakem ittirmesiyle ligte kaldın yahu.

  ersun yanal'dan olsa olsa sanal imparator olur. üzgünüm asla bir fatih terim'iniz olamayacak. vasat altına alışma süreciniz 2018-2019 sezonuyla tamamlandı. asıl eğlence şimdi başlıyor, gelirler ipotek altında, borçların faizlerini bile ödeyemeyecek durumdasınız. beterol kampanyası yaparsanız söz biz de destek vereceğiz bu sefer.

  hala talisca, džeko getiriyor paşalar. yavaş getir 2'sinin güncel maaş toplamı senin takımın %75 maaş bütçesi ediyor neredeyse.

  bir de 28 şampiyonluk muhabbeti var ki, tam yarılmalık. forumlarında * birbirlerini +'layarak getireceklermiş, neremle gülsem bilemiyorum.

  http://forum.antu.com/...D=83012&sayfa=57

  aynen kardeş sen inadına + basınca 28 şampiyonluk geliyormuş, yandex olayı gibi bir inanış galiba ahaha.
 • 4418
  konu galatasaray'ın başarıları, uğradığı haksızlıklar falan olunca ciddi bir iq diyetine giren güruh. tane tane anlatıyorsun, argüman sunuyorsun ama yok. 20 yıl aziz yıldırım'ın ardından bir de makyajlı kasa aziz'le kafalar hepten yanmış durumda. e tabi son 12 yılda 1 şampiyonluk*, son 11 senedir şampiyonlar ligi görememek, son 5 yıl 0 kupa falan zor şeyler.

  not: statlarındaki şampiyonluk kutlamasında kendi başkanları tarafından paralı köpekler olarak bahsedilen grup.
 • 4422
  30 milyon dolar bütçeli basketbol takımının sakatlıklarından dem vuran bir garip oluşum.

  millet bu paraya beş tane farklı takım kuruyor. bir zahmet siz de kadro planlamanızı ona göre yapın yoksa komik duruma düşüyorsunuz.

  şu bütçelere vesely'nin yedeği ahmet, datome'nin yedeği barış hersek olursa zırlamaya hakkınız yok.
 • 4424
  17 haziran 2019 anadolu efes fenerbahçe basketbol maçı'nda gigi datome'nin sakatlanmasından sonra soyunma koridorlarında yaşanan ambulans ile ilgili yine yalan yanlış algı yapmışlardır. twitter'da kendi medyası ve taraftarları zaten buna çanak tutuyorlar ama özellikle instagramda tarafsız görünümlü spor hesapları üzerinden spor kamuoyunu inanılmaz manipüle ediyorlar. neyse ki anadolu efes kulübü de internet sitesinden açıklama yaparak durumu açıklığa kavuşturmuştur.

  https://www.anadoluefessk.org/...lubu-nden-aciklama-2