• 7102
  fenerbahçe yıllardır sezona iyi başlıyor, biz kötü başlıyoruz. onlar ilerleyen haftalarda dökülürken biz güçleniyoruz. lig uzun maraton sona doğru kondisyon toplayıp ritm kazanmak mantıklı tabi bu arada ilk maçlarda olabildiğince az kaza yapmak gerekli.

  sezon başı ritm kazanmak şu açıdan mantıksız. sezonun sonuna kadar ligi koparman lazım, koparamazsan kaybediyorsun. fb onda hakem desteğine rağmen şimdiye dek koparamadı.
 • 7104
  geçen seneye göre gözle görülen gelişmesi kolay gol yememek olan takım.

  araya da sıkıştırıyorlar 1-2 tane kazanıyorlar. daha derli toplular kabul etmek lazım. özellikle dzeko yaşına rağmen hücum hattına beyin katmış. çok iyi oldukları bir konu yok. maçların ara ara 10'ar dakikasında vs. iyi oynadıkları ve skoru da buldukları gerçek.

  bu sene oynadıkları 11 maçı da kazanmak için çok iyi olmalarına gerek yoktu. karşılaştıkları en zor takım antalyaspor'du. ancak, geçen sene istanbulspor'dan bile içeride 3 gol yiyen takım da şu an yok.

  pek fazla geliştirecekleri bir şeyleri de yok. zaten tadic ve dzeko'nun eline bakıyorlar. daha gayretliler o kadar. burası türkiye ligi işte. bu şekilde sene sonuna kadar gelecekler.

  bunlara göre bizim avantajımız çok daha fazla. takıma monte edebileceğimiz ve oyunumuzu 4-5 gömlek yukarı çekecek bir ton oyuncumuz var. sonuç olarak, bu oyuncularımız hazır değiller diye kendimizi kandırıyoruz ama inşallah beklentilerimiz boşa çıkmaz.
App Store'dan indirin Google Play'den alın