• 4281
  kendilerine fetöcü yakıştırmasının yapılmaması gereken sözde ezeli rakip. fenerbahçe'ye olan nefretimi burda anlatsam kesin içerde olurum, şöyle diyeyim, babam fenerli olsun, onun da aq kafasındayım ama olaylara bu şekilde yaklaşmamamız gerekiyor... neden mi? çünkü güzel kardeşim, bu futbolcuların ekseriyeti cahil ve eğitimsiz insanlar.. zamanında saffet sancaklı'nın mecliste bir konuşması vardı hakan şükür ve arif erdem hakkında.. bu iğrenç organizasyonun kendilerini nasıl kandırdığını anlatan bir konuşma.. özetle şunlardan bahsetti: bu örgütün türlü dalaverelerle bu arkadaşların beynine girdiğini, kendilerini dinin temsilcisi olarak gösterip akıllarını çeldiğini, bu çocukların suçlarının olmadığını anlatan bir konuşmaydı. bu olayın bir yönü. bi de diğer yönleri var...

  fetönün siyasi ayağı halen ülke içerisinde cirit atarken, en tepelerde halen mevki sahibiyken ihale hep gariban futbolculara kaldı ya da khk ile işlerinden atılan öğretmen, memur gibi küçükbaşlara. allah aşkına uğur boral'ın, mehmet topal'ın ne gibi etkisi olabilir feto yapılanmasına? en fazla zekat niyetine para yardımı yapıyorlardır, ya da sohbet denilen ortamlara gitmişlerdir manevi duyguları güçlendirmek için. budur yani.. nerden bilsinler bu tarihin en or*spu çocuğu örgütünün iç yüzünü? ve dikkat ederseniz ara ara bunları haber niyetine gösteriyorlar. bakın bunlar fetocu, biz de bunları deşifre ediyoruz.. oldu akına koyayım başka? nerde abi eski milletvekilleri, bakanlar, ekran başında fetoyu yalamaktan nerdeyse ağzında salya kalmamış insanlar? tüm ihale futbolcularda mı yani? bakın gerçekten yanlış yapıyoruz, istenilen oyunun parçası oluyoruz. sen orda fenerbahçe'de adı geçen iki futbolcu var diye ''ehehehe fetocusunuz olm'' derken arka planda neler dönüyor bilemiyoruz. amına kodumun örgütü götü boklu iki üç futbolcuyla birlikte anılmasa hepten unutulacak. yahu bunlar darbe yaptılar ulan darbe! aklın eriyor mu senin? türkiye cumhuriyetine bu alçaklıkta hareket eden bir örgütün tüm temsilcileri sanki futbolcularmış gibi her allahın günü haber yapılıyor. eee nerde askerler? devlet adamları? diplomatlar? büyük memurlar? siyasiler? milletvekilleri? - yok. siktir git lan kimi kandırıyorsun? çok sinirliyim neyse sakinleşeyim...

  sözün özü bırakın abi feto yakıştırmasını falan. onlar bize derse de desin. ne zaman böyle bir şey diyorlar, başları boktan çıkmıyor zaten. ankaragücü, malatya, tofaşlar diyorlardı gördü iki kulüp de ebesinin hörekesini.. dünya futbol tarihin en büyük şike davasında sanık oldular. biz? bizde var mı bir şey? yok. aziz yıldırım maskeleriyle yürüdüler lan bunlar çağlayan'da. böyle bir rezillik olabilir mi? namusumuz dediği cas davasını geri çekmek zorunda kaldılar. fifa'ya gittiler, fifa dedi ki bunlara az bile ceza verilmiş ama ben federasyonların iç işlerine karışamıyorum ama davanızı alın siktirin gidin burdan dedi.. bunların üzerinden fazla zaman da geçmedi 8 9 sene alt tarafı. açın bakın arşivlere, halen duruyor. şuan ise bu örgüt üzerinden kendilerini aklamaya çalışıyorlar. çünkü kendileri gibi aptal zannediyorlar herkesi.. bırakın abi fetocu fener falan işlerini. önümüze bakalım. çamura girersen sen de çamura batarsın o yüzden sallayın.

  bu yazımın özetini aslında imparator söyledi ben ne desem boş.. ''biz adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz, aynı yollardan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. benzer başarılarımız da yok, üstelik rütbemiz de farklı''. o yüzen bırakalım boklarında boğulsunlar..
 • 4282
  kendileri fetö'nün duası ve himmetiyle şampiyonluklar aldığımızı ispatlamadan çamur at izi kalsın mantığıyla borsada işlem gören bir şirkete her yerde sürekli fetöcü fetöcü demeye devam ettikleri sürece kendilerine her türlü lafı etme hakkımız saklıdır. buna halk arasında öyle göte böyle yarrak denir. adamı nevizade'de donsuz zıplatırlar.

  (bkz: fettuşibahçe)