• 4169
  2019-2020 sezonunda şampiyon olamayacak olan futbol takımı. her şey emre belözoğlu'nun üzerine kurulu. onun olmadığı her maç sıkıntı. rakipler emre'nin üzerine oynamaya başlarsa emre varken de kazanmaları çok zor olacak. 28 eylül 2019 günü oynayacağımız derbide 7 aralık 2011 günü oynadığımız oyuna benzer bir oyun ve skor bekliyorum.
 • 4171
  ligin en kötü top oynayan (iç sahadaki maçlarını izliyorum) ankaragücü'nü bile hakemle, kural hatasıyla iç sahada güç bela yenen bir takım. son 8 sezondur olduğu gibi hakemsiz bir hiçler. en son 2010 senesinde adam gibi top oynadıklarını biliyorum. ersunlu sözde efsane sezonda bile kaç tane hakem kıyağıyla son dakika golleri atıp öne geçtiler.
 • 4172
  21 eylül 2018 tarihindeki angaragücü fenerbahçe maçında fenerbahçe'nin oynadığı futbolu bizim takım oynasa övgüler dizerdik. bence lig için gayet iyi futbol oynuyorlar. bok atmaya gerek yok. önümüzdeki haftaki derbide işimiz kolay olmayacak ve şu ana kadarki futbolumuz yeterli olmayacaktır. saha dışını bir kenara koyarsak 2019/2020 sezonunda şu ana kadar oynadıkları futbolu beğendiğim takım.
 • 4174
  21 eylül 2019 tarihindeki ankaragücü fenerbahçe maçında bizden çok daha hazır olduklarını söylemeliyim. maçın sadece yarım saatini izledim. oynadıkları şey futbola zar zor benziyor da olsa yine de bizden iyiler. tempo yapabiliyorlar, hızlı oynuyorlar, kısıtlı kadrolarına ragmen bizden daha iyi gözüküyorlar. kiskanmadim ama sinirlendim doğrusu. derbi de hiç kolay geçmeyecektir. biz onlardan çok daha iyi oynasak bile çoğu zaman yenmekte zorlandığımız rakip şu an için bizden önde. vedat dışında takımımızda olmasını isteyeceğim bir futbolculari yok. tek rakibimiz kendileri olacak gibi gözüküyor. dikkatli olmamız lazım. şu kadromuzu heba etmeyelim lütfen. hele şu ali koç denen baskanken şunlara imkan vermeyelim.