• 4162
  şu takımdan giden futbolu yeniden hatırlıyor. v.persie ülkesine döndüğü sezon (18/19) 25 maçta 16 gol 5 asist üretmişti. soldado la liga'ya 4 maçta 1 gol 2 asist ile başladı. slimani monaco'da bu sezon 3 maçta 3 golle oynarken, valbuena adeta takımını sırtlıyor. 19 eylül 2019 oly-hotspur maçında tottenham karşısında 1 gol (pen.), 1 asistle beraberlikte önemli pay sahibi oldu. aynı maçta yassine benzia da 70'te oyuna girdi. onun da patlama yapması yakındır. swh.
 • 4163
  iflah olmaz bir şekilde derbi maçlarında hep ortalığı gererek veya hakem yardımlarıyla puan alan takımdır.

  örneklerini vemeye gerek yok herkes biliyor 7'den 77'ye... son 17 yılın derbileri gözümün önüne geldi bir an ve içimden hiç de hoş olmayan sözler söylerken buldum kendimi. en yakın örneği geçen sezon* yaşandı. her derbi maç bizim maçlar dahil tüm çirkeflikleri sergilediler. hele hele arena'da oynadığımız 2 kasım 2018 galatasaray fenerbahçe maçı var ki hayatımda bu kadar öfkelendiğim an azdır. resmen o maçtan sonra deliye dönmüştük camia olarak.

  işte bu takım, bizim deliye dönmemiz için her şeyi yaptı, yapar ve yapmaya da devam edecek. özellikle 28 eylül 2019 galatasaray fenerbahçe maçı'nda göreceğiz hep baraber bu takım ortalığı gerip herkese kırmızı göstermek, saha kapattırma verdirmek için her şeyi yapacak. hatta belki de kendi takımlarını bile feda edecekler bu yolda. özellikle, muslera, nzonzi, feghouli, falcao... bu futbolcularımıza çok sert hem fiziksel hem sözlü sataşmalar bekliyorum. ayrıca taraftarı inanılmaz tahrik edecekler. üstüne hakemler buna izin verdikçe çıldırma noktasına geleceğiz. işte o anlarda bu takımın amacının zaten bu olduğunu unutmayalım ve sakin kalalım.

  türk futbolundaki en çirkef performanslarını sergilemek için özel çalışmalar ve antremanlar yaptığına eminim.