• 3654
  şimdi bu takım serdar aziz'i alacak gibi gösteriliyor haftalardır. özellikle hazırlıyorlar ki bunu çalım gibi gösterecekler. serdar'ın bonservissiz gitmesi çok yanlış olur ancak serdar'ın gitmesi bize zarar vermez. tam tersine bu takıma zarar verecektir. bunu çeşitli sebepleri var en basit ikisi şunlar: 1. serdar bizdeyken bile sürekli maç kaçıran bir adam. 2.si burada çok övüldüyse de serdar hiçbir zaman iyi ve net bir stoper olmadı.
  adamın her maçta saatli bomba gibi duruşu ortadayken, paslarının rezaletliği yüzünden oyunu ne kadar yavaş kurduğumuz ortadayken bu adamı gidip de almak ancak fenerbahçe gibi yıllardır saçma bir zihniyetle yönetilen kulübün yapacağı iş olacaktır. alanya maçını hatırlayın ve yaptığı penaltıyı... sadık için dediğim 1 2 laf vardı neden kaliteli bir stoper olamayacağı hakkında, kendisi için de bu maç göstergedir benim için. kendisinin 3 te1i * gibi bir maaşa oynayan marcao'nun ilk maçında hücum anlamında bize kattıkları ortada.

  serdar fenerbahçe denen acınası oluşumdan yine bu civarda hatta daha fazla para alacaktır. değer mi, değmez. ahmet çalık'ın bile kaç haftadır sırıtmayacak* performans gösterdiği kulüpte serdar'ın da bu şekilde başarılı olduğunu düşünüyorum. fenerbahçe gibi alt sıra takımlarında stoperlerin foyaları açığa çıkar. bekleyip görünüz.

  kadrosu kalite anlamında aşırı yetersiz ama oyuncu sayısı olarak da gereksiz şişik olan takım.
 • 3655
  yabancı sınırları dolu olması sebebiyle skrteli arabistan'a veya çine iyi paraya satıp yerine serdar azizi koyacak olan takımdır kendileri.böylelikle hem para sıkıntıları hemde yabancı kontenjan problemleri aynı anda çözülmüş olacak, onlar adına mükemmel hamle serdar aziz transferi her açıdan.
 • 3656
  serdar aziz'i bedavaya gondererek ligde kalmalarina yardim ettigimiz rakibimiz.

  madem boyle bariscil bir ortam icindeyiz, daha once manisadayken genclerimizi yetistirmekte faydasi olan ersun hoca'ya birkac da kiralik genc oyuncu yollayalim, buyuk takim tecrubesi kazansin oyuncularimiz. bizde kadroya girmeleri zor da olsa herhalde ligde kalmaya oynayan bir takimda rahat oynayacaklardir.
 • 3661
  iyi bir golcü ve orta saha almazlarsa 2019 mayıs ayının ilk haftasında düşmeyi garantiler. eğlencesi samatasi güzel ama fenerbahçe ile karsilasmayacagimiz bir sezonu ciddi anlamda hayal edemiyorum. sezon fikstürü çekildi haberini gördüğüm an ilk baktığım maç fenerbahçe ile hangi gün oynayacağımız. maç yaklaştıkça ve özellikle son hafta sürekli yatarken maçı düşünmek, kafanda oynarken hep fark attığına inanmak, fenerle oynanmadan geçen bir sezon bana çok eksik gelir. hasan sasin brezilya maçında mi yoksa fenerbahçe maçında mi attığın gol daha keyifliydi lafına fener dediği gibi, fb gs. derbisini yaşamak futbolun en güzel keyiflerinden biri.