• 6451
    futbol harici her branşta başarılı olan takım. 2020-2021 sezonunda kadın-erkek voleybolda final oynayacaklar. basketbolda da beklenti bu yönde. kötü takım kurdukları e-spor'da bile kış ligi finaline kaldılar. bir futbolda gün yüzü göremiyorlar. lobileri varmış yokmuş bilmem; bütün branşlara önem veriyorlar ve yatırım yapıyorlar.

    şimdi bunu dediğimizde hemen erkek basketbol örneği gösterilip euroleague'in kazanana 1 milyon euro ödül verdiğini ve bu yatırımın gereksiz olduğu söyleniyor. böyle bir savunma geliştirildi maalesef. kimse zaten erkek basketbolda 20-30 milyonluk bir yatırım beklemiyor ama 2 milyon dolarlık takım da kurmayalım bir zahmet. diğer branşlarda zaten çok cüzi miktarlarla kafaya oynama ihtimali var ama biz yapamıyoruz. yapan fenerbahçe olunca da cevap olarak futbola bekleriz diyoruz. ilkokul çocuklarının atışması gibi.

    ben kendilerini takdir ediyorum ve etmeye de devam edeceğim. kadın voleybolda bile vakıfbank gibi bir takım olmasına rağmen uğraşıyorlar. hep iyi kadrolar kuruyorlar. bizimle bu branşlarda farkı her sene açmaya devam ediyorlar. biz seyretmeye devam edelim.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!