• 6090
  yaşım kırka yaklaştı, fenerbahçe nin transfer şampiyonu olduğu belki otuz sezon gördüm, fenerbahçe nin toplasan on şampiyonluğunu zor gördüm. sırtını zengin oligarklara dayamayı alışkanlık haline getirmiş halkın takımı. birebir bu milletin yansımasıdır. halkın ta kendisidir. gayet de yanlış yoldadır ve genetiği nedeniyle de doğru yola yönlendirilemez.
  söz konusu para olunca herkesin dini aynıdır der, voltaire. ne güzel özetler dalkavukları. biz böyle başarı istemiyoruz, bir kültürü, bir geleneği para babalarına peşkeş çekmek istemiyoruz. gençlerle çatır çatır top oynayıp avrupa ile mücadele etmek istiyoruz. yönetimde duysun bizi artık. bu şekilde yönetilmek istemiyoruz. bir oyuncuya kulübün geleceğini bağlamak istemiyoruz. istemiyoruz, eksik olsun.
  https://m.youtube.com/watch?v=QUJpGqQly2Q
 • 6091
  oyuncularını kirli kulüp siyasetlerine alet etmekten vazgeçmesi gereken kulüp.

  yöneticin, başkanın, sportif direktörün çoğu paranoya olan saha dışı dertlerinle ilgili çıksın sabaha kadar saçmalasın. yine saçmalamışlar der geçeriz. ama seninle daha üç gün önce sözleşme imzalamış, üç ay parasını vermesen seni fifa'ya şikayet edecek profesyonel sporcuları kenara çekip, sırtlarına iki beden dar gelen komik tişörtler giydirip, bunları bunları söyleyeceksin diyerek baskıyla kameraların karşısına göndererek bu işlere alet edersen zavallı durumuna düşersin.

  yazık, nelerden, kimlerden medet umuyorlar. acınası haldeler.

  https://mobile.twitter.com/.../1353773938841710594
 • 6092
  herhalde yeryüzündeki en vizyonsuz kulüptür. koca koç holding'in sahiplerinden ali koç bile vizyon katamadı. geldikleri son nokta şu:
  erol bulut gibi anadolu takımı hocası teknik direktör.
  emre belözoğlu gibi tecrübesiz ve geçmişteki olaylarıyla tanıdığımız birisi sportif direktör yapılmış
  koç holding'in ortağı ali koç da galatasaray'ın alacağı futbolcularla uğraşıyor. boş zamanlarında da artık golf de oynamıyor bu arkadaşımız, tribünden atlama sporuyla ilgileniyor.

  şahsi kanaatime göre son geldikleri durum traji komik. ben açıkçası bu kulübü takip ederken bir çöküş filmi izliyor gibi hissediyorum.
 • 6093
  ezeli rakip.

  ancak bizdeki hırs, kıskançlık, çekememezlik olmadı hiç.

  galatasaray taraftarı, hep bi mide bulantısıyla baktı fenere.

  saha içi, saha dışı hep tiksindirdi. 36 yaşındayım hiç 'ahh bee' demedim. hiçbirimiz demedik.

  bakın agalar bu acizliktir. bize karşı derin bir acziyet içerisindeler. kıskançlık, çekememezlik, öfke patlamaları, sinir krizleri. neticesinde akıllarını kaybediyorlar. adamlar battı hala mesut ol. ulan bir kişi de çıkıp demez mi 'aga biz nabıyoruz? '.