• 5424
  https://twitter.com/...970702470860800?s=21

  bakın bu buram buram vizyon kokan, çocuksu twitte adamların haklı olduğu bir durum da var, biz neden hakan şükür'ü veya arif'i gs tarihinden silmeye çalışıyoruz ki? adamlar yanlış bir fikirdeydi, yanlış işler yaptılar, ee? kulüp olarak, futbol takımı olarak, sahadaki oynanan oyun olarak biz bunun neresindeyiz? adamlar bizim profesyonelimizdi, paralarını verdik, işlerini yaptılar, bizi kulüp olarak bağlayan kısım bu. bizimle ilgili hayatlarının dışında grup seks partileri mi düzenlerler, kedi kesip güneşe mi taparlar biz bunlara nasıl karışabiliriz? devletin ve hukukun bile yıllarca dokunamadığı, sonra bir gün aniden dokunmaya karar verdiği yapı hakkında bir spor kulübünün ne yapması bekleniyordu ki? mesela pas verilmese miydi arif'e, orta yapmasalar mıydı hakan'a? bu mudur?

  ben kulüp hesaplarını yönetsem, fb'nin bu komik tiwitine karşılık, hakan'lı arif'li uefa finalinin ilk11 fotoğrafını ya da kupa kaldırırlen olan bir fotuyu paylaşırdım, ne var lan, hiç de utanmıyoruz, utanacak birşey mi yaptık, aksine gurur duyulacak işler yaptık, çeyreğini yapın da ondan sonra görüşelim derdim.
 • 5425
  ricardo rodriguez'i psv'ye kaptırmamak adına yıllık 4 milyon euro maaş ve satın alma obligasyonlu teklif yapmışlar. sırf oyuncuyu kaptırdık dememek için performansı meçhul bir topçuya 20 milyon euro bağlayacaklar. :)

  https://twitter.com/.../1217511611704991746

  öte yandan ffp sebebiyle oyuncu kaydettiremiyorlar. bildiğim kadarıyla 82 milyon lira açıkları var. ya 100 milyon lira civari satış yapacaklar yıllık 4 milyon euro verecekleri sol beki kaydettiremeyecekler. çünkü, federasyonumuz hukukun üstünlüğüne inandığı için fenerbahçe için kural değişikliğine gitmez. hele hele siz transferleri yapın, biz kuralı hallederiz diye önden bilgi vermezler.