• 5406
  (bkz: günahların takımı)

  şu an bu kulüp yerinde galatasaray olsaydı mevcut mali tablolar ve harcamalarla galatasaray'ın puanlarının silineceğini hepimiz biliyoruz sanırım.

  fakat bu ülkede bunlara dokunamazsınız. futbolun şımarık çocuğu da bunlar.

  ne kadar hak etmiş olsalar da bunların puanlarının silinmesini istemiyorum. çünkü o zaman mağdur olacaklar ve ellerine inanılmaz bir koz geçmiş olacak.

  ağlayacaklar da ağlayacaklar...

  3 puan silsen bu kez sahada hak etmediği çok daha fazlasını verecekler.

  en güzeli 2011'de almadıkları küme düşme cezasının diyetini ödedikleri gibi, bunların da bedelini ödemeleri...

  ayrıca 2019-2020'de şampiyon olamazlarsa bir daha bu kadar kötü galatasaray ve beşiktaş bulabilecekler mi bilemiyorum, o yüzden top, tüfek, tweet ne varsa saldırıyorlar...

  yalnız bu kez fazla cephe açtılar ve savaş stratejileri çok yanlış. panik halindeler.

  eğer puan durumunda da geriye düşmeye başlarlarsa, o zaman çözülmeler de başlayacak ki ben en çok o günü bekliyorum...
 • 5408
  '' fenerbahçe demek tarih boyunca kazanılan tüm şampiyonluklardaki her futbolcuyu ve değeri, bugün halen şampiyonluk posterlerine gururla koyabilmek, onurla paylaşabilmek demektir.'' şeklinde paylaşım yapmış spor klübü.

  aynı durum milli takım içinde geçerli hadi ona da laf söylesenize... her zaman söylerim eğer hakan şükür ve arif erdem'i inkar ediyorsanız dünya 3.lüğünü de inkar edeceksiniz.

  https://twitter.com/...970702470860800?s=20
 • 5409
  https://twitter.com/...970702470860800?s=20

  küçük akıllarınca hakan şükür ve arif erdem posterlerde yer almıyor diye bize laf sokmaya çalışan zavallı camiacık. bunların twitter hesabını gerçekten ergen bir mal yönetiyor bence ve kimliği bilinmese de aslında onu tanıyoruz, arada ekranlarda ağlıyor.

  kendilerinden şunu da bekliyoruz;

  https://i.hizliresim.com/Ydz2qj.png

  bu arada ne itelerdi ama size fetöcü hakan şükür. ayrıca 19 haziran 2000 belçika türkiye maçında 76 cm sıçradığında bi taraflarını yalıyordunuz. neyse..

  bir camia ki basitten de düşük bayağıdan da aşağı.
 • 5411
  https://twitter.com/...970702470860800?s=20

  attıkları tweet ile bir kez daha anladık ki; büyük misyon yükledikleri başkanları yine taraftarlarının gazını almaya devam ediyo, daha acısı hala bu güzellemelere büyük bir kitle ağızları açık hipnoz olmuş bir şekilde aldanmakta.

  '' fenerbahçe demek tarih boyunca kazanılan tüm şampiyonluklardaki her futbolcuyu ve değeri, bugün halen şampiyonluk posterlerine gururla koyabilmek, onurla paylaşabilmek demektir.''

  hele hele bakın dinime söven müslüman olsa...

  halen kaptanı olan emre belözoğlu'nu bu ima edilen futbolculardan ayrımak mümkün müdür? yıllar boyunca bu ima edilen futbolcularımızı transfer etmek için neler yaptılar neler (: bekir irtegün, zafer biryol, uğur boral, savcılarla yapılan halı saha maçları, türkçe olimpiyatlarına bizzat platin sponsoru olan koç grubu, 2 milyon cemaat sevdalısı fenerbahçeliyi yok sayamayız diyen nihat abileri vs vs. şark kurnazları her şeyin farkında hep algı hep algı, gemi batıyo ve çırpınarak sağa sola sataşmaktan başka elinden bi şey gelmiyo koçun ve battıkça da ergenleşiyo.

  bu tweete en ağır cevabı da verebiliriz, en azından her şampiyonluğumuz sonrası avrupa'ya gidebildik diyerek şikeci olduklarını kaşıyabiliriz ağlata ağlata, yaptıkları ve yine hasır altı edilen ırkçılıklarını videolayabiliriz, ama zaten amaçları bu ve bi şekilde herkesi bu debdebeye çekmek. acayip bir panik havası hakim ve bu tam da istediğimiz şey.

  bize yakışan ligin ikinci yarısında en güzel cevabı yine sahada vermek, ve şampiyon olunduğu gün şampiyonluklar tweetlerden çok daha değerlidir diye cümle aleme ilan etmek..
 • 5412
  https://twitter.com/...970702470860800?s=21 bu paylaşımıyla güldürmüş kulüp. fenerbahçe bitmiş vaziyette bunu anlamak zor değil. aziz yıldırım kulübün ekonomik açıdan ırzına geçti. bu yalı çocuğu düzelticem diye geldi geldiği gibi galatasaray şampiyonluğu gördü. inanılmaz paralar harcadı. televizyonlarda dilendi ve kazandığı paraları hep zanka gibi çöplere verdiler. en iyi defans oyuncuları bizim yol verdiğimiz çöp serdar aziz. her fırsatta bize çamur atma peşindeler ama son yıllarda başarılarıyla övündükleri tek şey olan basketbol takımı da bir galatasaraylı ergin ataman tarafından önce tokatlanıp sonra yumruklandı. fenerbahçeli federasyon başkanı seçildi hala mağduriyet yaratma peşindeler. zengin bebesi, fetönün platin sponsoru ali’nin algı çalışmaları tamamen. bu ali fenerbahçe kulübünden kaçacak bakın göreceksiniz. koç ailesine çok büyük zarar veriyor fenerbahçe’nin başında olması. bir duyumum falan yok ama yakında basketbol takımları dağılırsa da şaşırmayın.
 • 5414
  puanı silinecekse ancak sezon sonuna doğru eğer fenerbahçe'nin şampiyonluk şansı kalmamışsa veya hayli uzaksa "bakın biz sözümüzün arkasındayız! herkesin puanını sileriz!" demek için silinecektir.

  aksi takdirde, bir şekilde mazeret bulunur. bulunmadık şey değil. ha bulamadılar mı, eyyam var. fenerbahçe şampiyon olsa, sırf kıvırmak için bir sonraki sezonun puanlarından kırpılabilir. kafayı bozmuşlar. bu sene illaki şampiyon olacak fenerbahçe! nasıl olacaksa? şu an tek dertleri şampiyonluk. ha! pardon, öyle olması lazım. yoksa sonları pek hayır değil. ama öyle değil. işleri güçleri varsa yoksa galatasaray.

  sahasında kupa kaldırdıklarım.
 • 5415
  --- alıntı ---

  fenerbahçe demek tarih boyunca kazanılan tüm şampiyonluklardaki her futbolcuyu ve değeri, bugün halen şampiyonluk posterlerine gururla koyabilmek, onurla paylaşabilmek demektir.

  --- alıntı ---

  bu arsızca bir açıklamadır. her kulübün içinde her boka bulaşmış sporcular vardır. koç holding kendisi zaten bahsi geçen örgütün düzenlediği türkçe olimpiyatlarına sponsordu. sporcu arıyorlarsa enes kanter kendilerinin sporcusuydu.
  bahsettikleri hakan ve arif türkiye'nin dünya 3.lüğünde de bulundular. o halde milli takıma da mı terörist diyecekler?
  boş, arkası yarım, desteksiz, mesnetsiz bir açıklamadır.
  sahada alamadıklarını, finansal olarak başaramadıklarını, ulaşamadıklarını karalamaya başlamışlar.
  galatasaray 2-3 oyuncu değildir. 115 yıllık tarihi olan bir kulüptür. kaldı ki kulüp sahip olduğu vizyon ve kültürün zekatını verse, fenerbahçe boyut değiştirir.
 • 5417
  ne zaman başkanları fenerbahçe'ye hallenmeye kalksa bize çatan kulüp. başkanları yine bize saldırmaya başladığına göre bu sene yine bir halt olamayacaklarını anladı, taraftarını hazırlıyor.

  fenerbahçe'ye karşı duygularımız aynı olduğu için fenerbahçe başkanları ile müttefik olmalıyız. onlar içerden biz dışardan.
 • 5419
  suyun öte tarafı.

  kendilerince hep haklıdırlar, her şeye güçleri yeter...
  o kadar alışmışlarki türlü operasyonlar ve baskılarla türk futbolunu yönlendirmeye sırf bu yüzden taraftarları, kongre üyeleri seçtikleri başkanlarda bu özelliği, potansiyeli ararlar.
  küçük aziz bunun en iyi ve net örneklerinden biridir. geldiğinde hakkındaki güzellemeleri hatırlamayanımız yoktur.
  trabzon deplasmanında rakip taraftarlarla fotoğraf çektirir, beşiktaş başkanı ile ortak program yapar aynı programda kendilerini statlarını tek başlarına yapan iki büyük kulüp yöneticisi olduklarını söyler... manipülasyon genlerinde var. yayınlanan bildiri, hakem hataları bize karşı olunca tutumları ile lehimize olunca tutumları arasındaki farklılıklar... gizli toplantılar, alınan kararlara,kurallara uymama cüreti...

  sadece türk futbolunun değil türk sporunun temel sorunudur bunlar.
 • 5420
  izmir suikast girişimine karışmış, harrington kupasında işgalcilere maskotluk yapıp eğlendirmiş, fetö savcılarıyla 6'şarlıktan çift kale halısaha yapmış olmasına rağmen utanmazca bizim tarihimize leke sürmeye çalışan başarısız, mesnetsiz, yok hükmünde kulüptür. paçamıza yapışacaklar ki bi yerlere gelebilsinler. alın teriyle mücadele tarihlerinde yok çünkü.
 • 5421
  --- alıntı ---

  fenerbahçe demek hüsran, hayal kırıklığı ve başarısızlık, ayrıca bu başarısızlığı nesilden nesile aktarmak demektir.

  --- alıntı ---

  (bkz: küçük takım)

  fenerbahçe gibi zorla, arada sırada, şike yaparak ve türkiye’nin gelmiş geçmiş en başarılı futbol kulübü olan galatasaray'a kendi çapında* laf atmaya çalışarak, kendini büyük gösterme çabasında olan bir oluşumu ezeli rakip olarak görmekten dolayı utanç duyuyorum.

  https://twitter.com/...970702470860800?s=21

  bu nasıl bir ezikliktir. yıllardır hiç bir başarısı olmayan, avrupa'da adı sanı unutulan bir takımcıksınız siz. dahası da yok.

  fenerbahçe denen şey o kadar küçüktür ki, mottoları "biz gelişemiyoruz dolayısıyla galatasaray da gelişmesin" olabilir.

  türk futbolunun bu kadar geri kalmasının en büyük sebebi, bu ülkede fenerbahçe gibi hiç bir halta* yaramayan ve hiç bir halta* yaramamasının yanında, başarılı olan kulüplere çelme takmaya çalışmasıdır. bu durum yıllardır hiç değişmemektedir.

  sahasında kupa kaldırdığımın çocukları.
 • 5422
  bu paylaşımı gururla yaptıklarına göre sanırım atatürk'e suikast düzenleyenleri, liseli çocuklar bile cephede savaşta canını verirken ve o liseler o senelerde mezunlar veremezken işgalci komutanı eğlendirmek için oynayan takımlarını ve yöneticilerini, fetö ile ilişkisi olduğu net olan yöneticileri ve futbolcuları(ki sayıları tüm diğer takımlarda yer alan fetöcülerin sayısından fazladır) mesela ülkeye girse tutuklanacak olan enes'in posterlerini de gurur ve onurla paylaşacak olan kulüptür. bu dediklerimin hiçbiri iftira değildir çünkü bunların hepsinin delilleri her yerde vardır.
  https://twitter.com/...970702470860800?s=21

  akılları sıra bize hakan ve arif ile laf çakmaya çalışıyorlar ama unutmasınlar ki şu an kulüplerinin başkanı olan ali koç'un ailesine ait olan holding, şu anki hükümetin ne istedilerse verdiği fetöcülerin, düzenlediği organizasyonu türkçe olimpiyatlarında sponsordu. o olimpiyatlara dahil olan herkes tarafından az yıkama yağlama yapılmadı fetö için. aynı hükümet kendi partisinden hakan'ı millet vekili yaptı. aynı hükümetin başındaki kişinin kendi ağzıyla kendi kurduğum futbol kulübü dediği ibb spor kulübünde(şimdinin başakşehir'i) ise arif antrenörlük yaptı. bu iki isim milli takımda da oynadılar ve milii takımın da başarısında katkı sağladılar.

  3 temmuz'da kendilerini haklı çıkarmak için 3 temmuz'a fetö değil diyenlerin 17-25 aralık'a ve 15 temmuz'a fetö demesi çelişkidir minvalinde konuşanların tarafı bu oyuncular bizde de oynadı diye bizi fetöcü diye suçluyor. ben de sorarım o zaman bize bu oyuncular için fetöcü diyenlerin diğer yer aldıkları yerlere fetöcü dememesi çelişki değil midir?

  hepsini geçtim at gözlüğü takıp bizi böyle fetöyle suçlayıp taraftarına şirin görünmek isteyenler kendi tarihlerinde, ülkemizin en yücesi olan atatürk'e suikast düzenleyenlerin olduğunu da mı görmemektedir? bu nasıl bir utanmazlıktır? nasıl bir onurlu olma anlayışıdır. sizler anca türkiye düşmanı bir ülkenin kulübü olmalısınız ki bundan gurur ve onur duyuyorsunuz.

  edit: marvel çizgi roman evreninde venom karakterinden tanıdığımız simbiyotları bilirsiniz. bu simbiyotlar karşılıklı çıkar gözetirler. yani bedenine girdiği kişiye güç ve özgüven verirlerken simbiyot da bundan beslenir. fetö birileriyle simbiyot ilişki içerisindeydi. diğer ortamlardan farklı olarak rekabetin öldürücü olduğu futbolda bu ilişkide olunan futbol kulübü kendisini net bir şekilde simbiyottan ayrıldıktan sonra belli edecekti. ki etti. fetö gitti. simbiyot ilişki de bitti. bizi fetöyle suçlayanlar bizde değişen bir şey olmadığını gördü ama asıl kimlerin fetö ile simbiyot ilişkide olduğu görüldü: fenerbahçe. başkanımız mustafa cengiz'in dediğine benzer ben de her fenerliye karşı rahatça söyledim: "fetö gittikten sonra kime ne olmuş görün."

  edit2: kimse fenerbahçe'nin başarısızlığı için 3 temmuz'da ekonomik olarak kötü oldular, fetö ile uğraştılar ondan bu haldeler demesin. adamlar her sezon deli gibi transfer yapmaya devam etti. iyi kadrolar kurdu. şike süreci ve sonrasında hükümet ve tff desteği aldı bol bol. taraftarlarını da kandırıp desteklerini sonuna kadar aldılar. her şey yanlarındaydı bir tek fetö yoktu. fetösüz kendi kimliklerine kavuşmaları zaman alacaktır.