• 4935
  içinde bulunduğu durumdan çok memnun olduğum kulüp. korkunç bir delüzyonda kendini kaybetmiş vaziyette camia. aziz yıldırım'ın prezentablından ötesi olmadığını kanıtlayan başkanlarına ve geldiği günden beri ortaya hiçbir somut başarı emaresi koymamış olan hocalarına büyük bir aşkla bağlılar. kadıköy'de galatasaray'ı üç yıldır yenemedikleri umurlarında değil, berabere kalabildikleri için müthiş mutlular. 10(on) yıldır şampiyonlar ligi'nde oynamamış oldukları umurlarında değil, 5(beş) senedir kupa kazanamadıkları umurlarında değil. kadıköy'de galatasaray'a yenilmemek onlara hepsini unutturuyor.

  doğru yolda olduklarını düşünmeye devam etmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. ali koç'un başkan, ersun yanal'ın hoca olarak uzun yıllar kalması için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. bu hayal dünyasında yaşadıkları sürece herhangi bir futbol başarısı yakalamaları mümkün değil.
 • 4937
  şeref ve omurga yoksunu olmalarının yanında, bunlar yüzünden günün sonunda sürekli travmatik şeyler yaşamalarına rağmen ısrarla akıllanmayacak kadar da akıl yoksunu bir camia.

  ''vizyon'' diye gelen başkanları takımı ligde tutmaya çalışıyor. ''aziz yıldırım'dan farklı bir başkan profili'' diye gelen başkanları, sosyal medya çocuklarını tatmin etme peşinde.

  ben gördüğüm şey karşısında keyifleniyorum. kafasının çalıştığı tek nokta sosyal medya çocuklarını tatmin etmek olan bir başkan, sezondan tek beklentisi galatasaray'a kadıköy'de yenilmemek olan akıl yoksunu taraftar kitlesi. bu zihniyet yüzünden kaç yıldır çöküşteler, onun bile farkında değiller.
 • 4938
  benim hatırladığım kadarıyla trabzonsporlular "tamam şampiyon olamıyoruz ama bu ligde şampiyonu biz tayin ederiz" diye avunurlardı. şimdi aynı lafı fenerbahçeliler söylüyor, inanılmaz bir şekilde bundan hiç de gocunmuyorlar.

  şaka maka ilerleyen yıllarda da bir orta sıra takımı olarak devam etme yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. çapsız başkan, çapsız taraftar, çapsız futbolcu üçlüsünün ortasına diego simeone'yi de koysan göreceği maksimum sıra lig dördüncülüğü :(
 • 4940
  her büyük kulup ligin ilk haftaları takımın oturmamış olmasından dolayı alt sıralarda olabilir. ilk iki ayın günahı olmaz denilir ve çok üstüne düşülmez.

  neredeyse lig bitecek bu adamlar hala daha 14. sırada. ve bu durumu gündeme getirip , durum değerlendirmesi yapmak yerine bütün camia galatasaray maçını konuşup, kadıköy'de alınan beraberliği kutluyor. neden? çünkü bu puan kaybı neticesinde galatasaray şampiyonluk yolunda ağır bir yara aldı. bütün sezon boyunca oynanan kötü futbol ve düşmemeye oynama mücadelesi halının altına atıldı.

  vizyon vizyon diye kafa siken bir camianın tek derdi galatasaray olmuş. bunlar kümeye de düşse bunların tek derdi galatasaray olacak. şampiyonlar ligi kupasını da kaldırsak bunlar hala daha bizle sidik yarıştıracak. hayır siktirip de gitmiyorlar basketbola. gidin orda kendinizi teselli edin. düşün futbolun yakasından. o da yok.