• 4906
  şu sıralar ali koç ve nihat özdemir çatışması üzerinden mevcut tff'nin kendilerine karşı olduğu imajını vermekle meşgul. onlara bakarsak galatasaray sürekli kollanıyor.

  buradaki amaç bu algıyı yaratıp yeni federasyon seçimlerinde tff'nin fenerbahçe ağırlıklı isimlerle dizayn edilmesi.

  nihat özdemir dediğimiz isim 3 temmuz'da ali koç'la birlikte şikeyi örtbas etmek için emek veren isimlerin başında geliyordu. aynı yönetimdelerdi.

  yarın nihat özdemir, servet yardımcı gibi isimler yeniden tff'de başkan vb görevler alırlarsa sanki tff fenerbahçe düşmanıymış algısını yapıyorlar ki, kollandıklarında biz zaten o isimleri istemiyorduk denilebilsin.

  galatasaray'ın tff'de meydana gelebilecek değişikler konusunda şimdiden etkin olup ya aday çıkarması ya da yeni seçilecek kurullarda ağırlığını koyması lazım.
 • 4907
  bu sezon galatasaray'a ilk devrede yapılan operasyonun onda biri kendilerine yapılsa idi net küme düşerlerdi.

  ortamlarda hiç boş yere algı kasmasınlar. ilk devrede galatasaray'ın en az 8 puanı gasp edildi. şuanda bir taraflarımızı yırtıyoruz iktidar takımına yetişmek için. bunun tek sebebi demirören yönetimindeki futbol federasyonudur. rahat şampiyon olacağımız sezonda önümüz fazlası ile kesildi.

  2018-2019 sezonunda kıl payı ligde tutulacaktır.
 • 4908
  https://www.youtube.com/watch?v=00-37-JSdw4

  ilgili videoda dün ali koç'un yaptığı açıklamaların hürriyet, milliyet ve fanatik gazetelerinde yer almamasından bahsetmişler. dedikoducu kadınlar gibi car car her gün konuşmaya başladılar. halı dediler yemedi. ersun geldi, yok yine olmadı. hakem dediler yine yemedi. yeni kozları tff bize düşman algısı oluşturmak. ancak bunu yapmak için osuruktan nem kapmaya başladılar artık bokunu çıkarıyorlar.

  yarın yeni bir video ile şöyle bir açıklama yaparlarsa şaşırmam;

  "sayın başkanımız ali koç'un dün yolda yürürken ayağı taşa takılmıştır. bu konuda tff tarafından bir geçmiş olsun mesajı bile alınamamıştır. ayrıca taşı oraya kimin koyduğu da belirsizliğini korumaktadır. taraftarlarımıza duyurulur."