• 318
  3 aralık 2017'de 5-0 kazandıkları chievo maçından bu yana oynadıkları 8 maçtan galibiyet alamayan, bu seriyi 9. maçta, geçtiğimiz pazar günü oynanan bologna maçında aldıkları 2-1'lik galibiyetle sonlandıran italyan ekibi, ligde 48 puanla üçüncü sırada bulunuyor. aralık ayında oynadıkları chievo maçında liderlerken, şu anda ise birinci sıradaki napoli'nin 15 puan gerisinde yer alıyorlar.

  vah benim inter'im vah. vah benim nerazzurrim vah.

  milanolular daha ne kadar ızdırap çekecekler acaba. inter'in yüzyıllardır burnu boktan çıkmazken, 2012'den bu yana şampiyonluk göremeyen milan'ın da durumu pek farklı değil.

  şu zebra kılıklılara bi calciopoli operasyonu daha mı yapılsa acaba?
 • 319
  eski günlerini mumla arayan italyan futbol takımı. 11 şubat 2018 inter bologna maçına iddaa oynadım ev sahibine 1.25 orandan. inter 8 maçtır kazanamıyordu , ev sahibiydi ve rakip zayıf bolognaydı.
  inter maça hızlı başladı ederin golüyle öne geçti. sonra sağolsunlar hemen yediler devreye 1-1 girildi. 2. yarı şopar oğlan karamoh güzel bir golle 2-1 öne geçirdi. buraya kadar normal gibi. ama sonra totti reyize zamanında diklenmiş züriyetsiz spalletti takımı kapadı. bologna bastırmaya başladı. sonra 68 de bologna 10 kişi kaldı. dedim tamam artık geldi kupon.
  ama olur mu inter kabız futboluna devam etti. maçın sonlarına doğru 3 ü atıp rahatlamak yerine inter iyice kendi yarı sahasına çekildi. 10 kişilik bologna intere doldur boşalt yapıyordu şaka gibi. hop oturup hop kalktım. çok şükür maçı zorla kazandı inter.

  sonuç olarak demem o ki inter bitmiş arkadaş. spallettiden zaten nefret ediyorum , dünyanın en itici insanı olabilir. bunun yanında takım bir halt oynamıyor. sakın iddaa falan da oynamayın yatırmaya acaip meilli bir takım .