• 1887
  2020 2021 sezonuna berbat bir psikoloji ile girecek takımdır. takımın her şeyi messi yönetime savaş açmış durumda. başkan gitsin diye yüzlerce imza verildi. kulübe katılan isimler asla barcelona kalitesinde değil. messi zoraki bir şekilde kalmak durumunda bırakıldı. takımın başına yine yetersiz bir hoca getirildi. ispanyol takımlarında düşüş trendi başladı. barcelona ise büyük krizlere doğru sürükleniyor. italya liginin uzun yıllar boyunca yaşadığı düşüş ispanya'da yaşanır mı bilinmez ama barcelona takımı yeni nesil milan olacak mı zaman gösterecek. kötü bir sürecin içindeki kulüptür.
 • 1888
  2020-21 sezonuna girerken rakitic, arthur, vidal ve suarez* ile yolları ayırırken pjanic ve coutinho* ile alt liglerden aldığı çer çöp dışında transfer yapmamış olan takım. zamanında teneke bağlayıp gönderdiği munir el haddadi mohamed ve paco alcacer gibi adamlara bile muhtaç duruma geldiler. ya bartomeu messi'den intikam almaya çalışıyor ya da tüm transfer planlarını ciddi ciddi messi'ye 700 milyon euro verecek bir keriz bulmak üzerine yapmışlardı.
 • 1889
  iki tane çivi gibi stopere ihtiyacı olan takım.

  şöyle çok değil, 100-120 milyon euroluk bir paketle türkiye milli takımının tandemini ayarlasalar, takım aslında hiç de fena olmaz. çağlar ve merih ikilisi alınabilir mi? alınabilir.

  coutinho'yu da kendi bölgesine çektin mi oldu bitti işte. adamı sol kanada hapsetmeyecektin zaten en başından beri.

  --------------------------- ter stegen ---------------------------

  --s. roberto ---- merih(1)---------çağlar(2)------------alba---

  -----------------pjanic------------------- de jong---------------

  ----messi----------------coutinho--------------------fati-------

  ---------------------------griezmann------------------------------