• 1149
  hocam,
  genç ve geleceği olan bir takım kurdun, benim gözümde en azından bir sezona ihtiyacın var.
  buraya kadar hiç sıkıntı yok ama inatla anlamadığın bir durum var.
  eğer bir yapılanma yapıyorsan ve süre istiyorsan bazı şeyleri gözden çıkartacaksın.
  misal 19 eylül 2021 galatasaray alanyaspor maçında yedlin’i çıkartıyorsan yerine van aanholt’u çekmek yerine ışık kaan’ı atacaksın.
  babel yerine oğulcan’a süre vereceksin.
  atalay babacan’ı en azından kadroya alacaksın, farklı bir skor olursa oyuna sokmak için.
  3 nisan 2021 hatayspor galatasaray maçına elinde stoper varken oraya gedson’u çekerek başladın ve 3-0 kaybettik.
  ozornwafor oynasa belki 4-0 kaybederdik. dünkü maçta ışık kaan’ı almadın ama yine kaybettik.
  yani artık kaybedeceksek tamamen gençlerle kaybedelim.
  2019-2020 sezonunda taylan, 2020-2021 sezonunda kerem oynasın diye çok söylendi bu taraftar.
  geldiğimiz noktayı görünce haksız da sayılmadığımızı görüyorum.
  tamam hiç birimiz teknik direktör değiliz ama sahada mücadele eden futbolcuyu ayırt edebilecek kadar gözlerimiz görüyor çok şükür.
  gel hocam bazı futbolculardan vazgeç, bak her şey çok daha güzel olacak.
 • 1150
  hocam,

  3 yıllık sabır istediğiniz yapılanmaya en çok sen ikna olmamışsın gibi duruyor. sürekli yaşlıların tecrübesiyle gençleri harmanlama peşindesin. sürekli bir yaşlının oyuna girmesi için veya oyundan çıkmaması için, takımdaki herkesin yeri değiştiriliyor ama asla orjinal mevkisinde bir genç altyapı oyuncusu düşünülmüyor. hocam van annholt kötüyse altyapıdan süleyman'ı alalım kadroya, arada süre alsın. ömer bayram sol bek değil orta iç oyuncusu, kapandı artık o defter. sacha boey yoksa ve yedlin çok kötüyse ışık kaan oynasın yada bir başkası. yedlin'e mecbur muyuz biz? kerem - morutan yorulduysa babel'e gelene kadar oğulcan, barış alper, emre kılınç var. halil'i çekersin kanada muhammed'i öne atarsın. bunları neden denemiyoruz?

  3 yıllık sabır istediğin şey ve babel tam tamına ters şeyleri temsil ediyor. 3 milyon euro alan babel her maç yürürken ve her oyuna girdğinde biz kaybederken 4'te biri kazanan berkan her maç 12 km koşuyor. yarın öbür gün bu homurdanma sadece tribünde mi kalacak sanıyorsun? garip inatların yüzünden takımla tribün arasındaki tüm pozitif enerji eriyip gidiyor. babel bir zamanlar beğendiğin bir oyuncu olabilir ama artık zarar verdiğini görmüyor musun? rakip takımda bu süreleri alsa oyuncu analiz ekibin transferine onay verir mi sence?