• 996
  hocam allah seni başımızdan eksik etmesin, tırnağına taş değdirmesin.
  hocam bu takım niye top oynamıyor allah aşkına yeter bıktık artık pas futbolu ayağına temposuz oynanan saçmalıktan. hocam tempo yapan sürekli kovalayan futbola ne olmuş da sen bana mancester city’nin oynadığını oynamaya çalışıyorsun. ya burası süper lig hocam iki tane önde pres yapan takıma denk gelince pas futbolumuz da patlıyor. allah askı için bıktım bu oyunu güzel oynayamamamızdan. ne olursun hocam üç günlük hocası olan ilk 11’i hariç 12. oyuncusu olmayan rakibin senden iyi oynuyor.
  eyvallah puan olarak gerideysek bunda hakem etkisi büyük tamam kabul. peki oyun olarak geride olmamızın nedeni ne hocam.
  sonuç olarak acil yerinden galatasaray futbol takımının oyunu düzeltmesi gereken kişisin ve bunu yapabilecek yetenekler sende fazlasıyla da var. eee ne duruyorsun hocam helva yapsana artık.
 • 997
  canım hocam bugün sana biraz serzenişim var, kusura bakmazsan.
  * pas oyunu. ne burası premier lig, ne biz m.city'yiz. önde pres yapan her takım bizi kilitliyor. geriden çıkamıyoruz. en büyük sorunumuz topu rakip cezaalanına yeterince götürememek.
  * kontraatak taktiği. hep rakibi sahasına hapsedip surda gedik açmaya çalışıyoruz. bazende ver topu rakibe bırak üstüne gelsin. kaptığın toplarla hızlı hücuma çık. boş alanda at oynat. gol, kırmızı, penaltı.. her türlü nimet var kontrada. bjk çoğu golünü rakibi eksik yakaladığı bu tip pozisyonlarla buluyor. defans arkasına yada arasına ince paslar.
  * ilk golü yediğimiz hiçbir maçı çevirememişiz hocam, küme düşme potasındakiler dahil. bu kadar mı aciz bizim takım.
  * sende muslera/okan var, bjk'de 19'luk çömez ersin. sende saracchi, onlarda 19'luk çömez rıdvan.
  sende luyindama/donk/marcao, onlarda sakar welinton, tisserand, lemos, vasat serdar, vida.
  * bir takımın nerdeyse yarısı vasata evriliyorsa bu hocaya yazar. aylardır oynamayan onyekuru geldi 3-4 maç şov yaptı. sonra floryanın havasından suyundan o da diğerlerine benzedi.
  * 7 mart 2021 galatasaray sivasspor maçında kadroyu bi gördüm, dedim geçmiş olsun hepimize. benim bile gördüğümü sen nasıl göremiyorsun. (es kaza bir gol atsak da fikrim değişmeyecekti, kadro seçimin çoğu maç berbat)
  * formsuz oyuncuyu oynatarak kazanmak gibi bir takıntın var, yıllardır bıkmadın. burası anaokulu değil. kimsenin nazını kaprisini çekmek zorunda değiliz.(ben şu takım yenilince hayata küsüyorum hayata. böğrüme öküz oturuyor) forma adaleti olmazsa oyuncular küser. ne sahadakinden hayır gelir, ne kenardakinden.
  * daha dünkü çömez sergen, sezonbaşı parasızlıktan anca bedelsiz alabildiği döküntülerle(!) taş gibi takım yaptı. 1-0, 2-1 gidiyor güle oynaya. nerdeyse her oyuncusunun performansı tavan yaptıysa bu da hocaya yazar.
  * duran toptan gol atmak. atılamaz, atılması teklif dahi edilemez. "koskoca fatih terim duran topla maç aldı" filan derler cemiyette allah muhafaza. rakiplerimiz en az 10-15 puan topladı duran toptan.
  * hakem mevzusu. hiç kendimizi kandırmayalım. üç büyüklerin hepside kollanıyor. yarış kopmasın diye kim bi adım öne çıkarsa hoop tokadı yiyip geri gidiyor. geride kalan itiliyor. allah var bjk biraz daha fazla kollanıyor ama sen her maç at 3-4 tane, bak bakalım hakemin gücü yetiyor mu seni engellemeye.
  * 8 maç üstüste galip geldik ve yarışta kaldık. önlibero alamadık, taylan'ı çıkardın. bunlarda senin eserin. sezar'ın hakkı sezar'a.
  * kerem meselesi. oynadığı her maç pırıl pırıl parlıyor. tamam yine 11 oynatma bari bi 60'da filan al oyuna. bu kadar az süre alıp bu kadar özgüvenli ve verimli oynayan bir oyuncu nasıl yedek kalır.
  * "mayıs'lar bizimdir" bu slogan artık tehlikeli olmaya başladı. boş bir özgüven getiriyor bize. evet bizimdir ama çalışırsak.
  * muslera olmasa 5-6 puan daha gerideydik, 8 maçlık seride bile çoğu maçı o çevirdi tek başına.
  * transfer dedin, bu yoklukta takıma 4 tane 1.sınıf adam alındı hemde ffp'ye rağmen. daha ne olsun.
  * bütün başarılı kurumların candamarı eleştiridir. eleştiriye açık ol hocam. dost acı söyler.
  birazda sert oldu bazı sözlerim ama kusura bakma. sen hocayken futbola yeni başlayanlar sana rakip olup, geçince benim zoruma gidiyor.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!