• 840
  saygıdeğer hocam,

  ne zaman babamla tartışsak bana “bizim birbirimize küsmeye hakkımız yok” der. tartışırız, kıyasıya kapışırız ama sarılıp gönlümüzü alırız. babamın bana öğrettiği en güzel şeylerden biri bence bu. benim bir galatasaray ferdi olarak sana da küsmeye hakkım yok. lakin çok dargınım da yazamıyorum da nasıl ifade etsem, galiba kızıyorum sana. ligin ilk yarısındaki ve pandemi dönüşü puan kayıpları hiç sana yakışmıyor hocam. ahmet çalık’tan medet ummak, emin’i oynatmamak, taylan’ı stopere atmak falan üzüyor hocam. bu seneye dair tek beklentim kaldı, akşam trabzonspor’u güzelce bir yenmek ve devamında seri yaparak şampiyonlar ligine katılım hakkı elde etmek. bari bunu yapalım hocam. bu sene şu takımlara şampiyonluğu kaybetmek zaten yeterince üzücü ama ligi 2. ya da 3. bitiremezsek gerçekten çok daha büyük hayal kırıklığı olur.

  önümüzdeki yıl için söylentisi çıkan isimler ise başta arda turan olmak üzere apayrı bir konu. benim kimseye öfkem falan yok da bu adamdan ne bekliyorsun hocam? bize emin’ler, luyindama’lar lazım. bir var bir sakat lemina ve falcao bile çekilmez hal alırken bizim arda ile, yaşını başını almış oyuncular ile ne işimiz var hocam? bunların sadece söylenti olduğuna ve gerçek haber olmadığına inanmak istiyorum hocam.

  pas / pozisyon oyunu oynayacağız diye karşımızda kapanan, sertlik yapıp kontra ile saldıranlara boyun eğdik sahada. o oyun için milyonlarca lira bütçe lazım. yıllarca en güzelini yaptığımız 4-4-2 ile neden benfica / schalke ayarında genç bir kadro kurmuyoruz hocam?

  galatasaraylıyız, birbirimize küsmeye hakkımız yok ama bazı ısrarlardan dönülmeli sanki hocam.

  saygılarımla.
 • 842
  hocam seni seviyorum eyvallah da, elinde eksik oyuncu olmasa taylan'ı oynatmak aklından bile geçmiyor. yunus kadroya ancak birileri yokken girebiliyor. sürekli mecbur kaldığın için birilerini oynatıyorsun. elinde hep hazır oyuncu olsun istiyorsun.

  ahmet çalık'a forma verene kadar emin bayram'a verseydin, en azından oyuncu kazanmış olurduk. sezonun ilk yarısı gereksiz inatlarla geçti, bırak artık şu inadı, kendine de zarar veriyorsun, çok sevdiğin galatasaray'a da. bizi de üzüyorsun, yapma böyle.
 • 843
  bu kadar eksiğe rağmen hala günah keçisi ilan edilebiliyorsan.camianın içinden dışarıdan bu kadar müdahaleye maruz kalıyorsun ve arkanda duramıyorsak. bir sezon formsuz olmana rağmen git denilebiliyorsa. git hocam git. sana saygısızca eleştiriler gelince gerçekten çok geriliyorum. biz seni haketmiyoruz hocam.
  5 temmuz 2020 galatasaray trabzonspor maçı
 • 844
  iki gözüm seneler geçiyor, gönül ektiğini biçiyor hocam..

  eski sen olsan keşke, 2-0 geri düşsek bile düştüysek kalkarız daha ölmedik ya diyebilsek..

  kenarda elinle devam devam işaretini görsek 2-1'e getiren golden sonra oyuncularına yaptığın..

  baharlar yine gelecek dersen kaç kış da olsa bekleriz hocam..

  o çok sevdiğin galatasaray'ı düşündüğünden zerre şüphem yok, galatasaraylı fatih'in ellerinden öpüyorum hocam..

  sağlıcakla kal hocam..
 • 845
  bu akşam feghouli’yi kadro dışı bırak ve neşter operasyonuna başla kral. seni sen yapan özelliklerini ortaya koy. bir de kurban olayım şu 4-1-4-1 inadından vazgeç. pandemiyi, sakatlıkları, tff’yi filan göz önünde bulundururken, ilk yarı boyunca oynadığımız oyunu ve şampiyonlar ligi performansımızı unutma. kolaylıklar.

  (bkz: 5 temmuz 2020 galatasaray trabzonspor maçı)
 • 846
  hocam,

  bu sezon artık bitti. kalan maçları olabildiğince sakat vermeden tamamlamaya çalışalım. bu sezon artık gitti, geçmiş olsun. gelecek sezon için senden beklentim, 2011-2012 sezonu öncesinde yaptığın gibi bir devrim yapman. artık buna ihtiyacımız var. takımda neredeyse ilk 11'in tamamı (2-3 kişisi hariç) değişmeli.

  sen dibe vurmuş galatasaray'ı daha önce rakipleri üst üste koyup yok eden bir takıma dönüştürmüştün. bunu yine yapıp, yine herkesi üst üste koyalım.