• 789
  sayın terim,

  galatasaray taraftarının büyük bölümünün gönlündeki yerini biliyorsun, tekrar yazmaya gerek yok. sen bizim için mühimsin ve sayın cengiz de öyle.

  https://twitter.com/...739357168017414?s=20

  bu tweette bahsettiğin ve daha önce vermiş olduğun sözü tutman bizi çok mutlu etti fakat bence mühim olan ortamı gerip sonra bu sözü hatırlatmak değil; hiç bu noktaya gelmemek. bize olan sözünü tutmanın en güzel yolu hiç kopma noktasına gelmeden sürekli olarak birlikte yürümek. bu taraftar çektiği bin bir güçlük üzerine ilaveten rakip adı verilen zorlu insanlarla mücadele ediyorken, bir de kendi içimizde kaos yaşamayı artık gerçekten kaldıramıyor.

  sevdamız bir, amacımız bir insanlar olarak lütfen kendi içimizde gerginlik yaşamayalım. sözünü tuttun hocam ama arda turan konusunu başkan kapatmaya çalıştıkça, basın mensupları sorduğunda sürekli tuzağa düşüp yanıtladın. galibiyet sonrası mutlu iken arda konusu açılınca yüzü düşen taraftarı üzdün, başkanın sözünün üstüne basın toplantılarında söz söyledin. bu ve benzeri hareketlerde sadece cengiz yönetimi değil, herhangi bir yönetim radikal bir karar alıp görevine son verse sen sözünü tutmuş mu olacaktın hocam? bence olmayacaktın. istifa etmekle, yöneticini hiçe sayarak milyonların gözü önünde açıklama yapıp kendini göndertmeye sebep olmak arasında bence fark yoktur.

  elini ovuşturmuş bekleyenler var ya, mustafa cengiz ya da fatih terim giderse rahat edecekler. bize, hepimize düşen hem başkanımıza hem hocamıza sahip çıkmaktır diye düşünüyorum.

  lütfen galatasaray başkanının her dediğinize katılmak zorunda olmadığını ve bazen bazı taleplerinizi yerine getirmek istemeyebileceğini kabullenin.

  lütfen galatasaray taraftarını ultraslan'dan ibaret sanmayın. sosyal medyadaki ve sözlükteki anketlerde arda turan'ı isteyen ve istemeyen taraftarların oranına baktınız mı? bence baktınız.

  lütfen kendinizi yöneticilerinizin yöneticisi gibi görmeyin. yönetici olanlar onlar. özellikle de sayın cengiz gibi beyefendi, bizler gibi galatasaraylı ve naif bir başkanı üzmeyin, zorlu rakiplerin ve lisecilerin önüne atmayın. galatasaray başkanının kararları üzerine konuşmamaya özen gösterin.

  mustafa cengiz fatih terim ikilisinin sonuna kadar yanındayız! omuz omuza!
 • 791
  sevgil hocam,

  mustafa cengiz'in basın toplantısından sonra istifa edip gittiğini varsayalım. yıllar sonra torunlarından biri 'dede en son neden istifa etmiştin?' diye sorduğunda 'arda yüzünden' cevabını alırsa o çocuk ne yapar biliyor musun hocam? güler hem de kahkaha atarak güler. senin bu yaptığına çocuklar bile güler hocam. yapma, etme. seni sevenleri üzme.

  edit: düzeltme
 • 792
  hatırla hocam.

  sana ihanet edenleri hatırla, seni 2 defa sırtından bıçaklayan koca kafalıyı hatırla.

  galatasaray camiası arkanda değilken sana dediklerini hatırla.

  bu taraftarın senin evinin önünde sen haksızlığa uğraşmışken yanında olmasını hatırla.

  bize bir ahımız var dönemi daha yaşatma hocam. başarı başarısızlık bunlar olur ki senin lügatında başarısızlık çok azdır ama bir kere daha bizi yarı yolda bırakma.

  gerçek bir mücadele vereceksen al galatasaray taraftarını arkana ver mücadeleni ama bir karaktersiz uğruna hem kendini hem bu takımı yakma.
 • 793
  sayın hocam,
  bilesiniz ki sizi burada savunduk diye adımız terimci, terimsporlu gibi ifadelerle anıldı.
  yani size olan güvenimiz ve destegimiz tam.
  fakat son olayda kusura bakmayın hatalı olan sizsiniz. adam sizin saha içinize hic karismadi. siz ne derseniz maddi durumu elverdikce yaomaya çalıştı. onyekuru yu bile aldı tekrar. yanına gidip herseyi konuşabilir sorunları medya önünde buyutmeyebilirdiniz. her fırsatta başkana laf çaktınız medya önünde.
  belki siz de birşeylerden sikayetciydiniz ama bunları oturup konusabilirdiniz. zira ikiniz de artık yaşını başını almış adamlarsınız.
  arda olayına gelince cengiz bu konuda da sonuna kadar haklıdır zira olayın teknik bir karar olmadığını siz söylemiştiniz. teknik olmayan bir kararda kulübün itibarını zedeleyecek hamlelere başkanın müdahale hakkı vardır.
  ayrıca kulüp resmen bir savaş halindeyken taht kavgasının zamanı degildir.
  bir olun birlik olun.
  selamlar saygilar
 • 794
  başarısız olabilirsin, şu ana kadar yaşattığın başarılar ortada 3_5 yıl başarısızlık kredin bile var. ama kendi hatalarının faturasını delikanlı gibi kendin öde. abuk subuk triplere girip geleceğe yatırım yapmalıyız deyip 32 yaşında formsuz ve forma girme ihtimali yüzde 5 lerde olan birisi için 5 yaşında ki çocuk triplerine girmen kabul edilemez. bak forumu oku 300 yorum yapıldıysa yüzde 98 i seni sevmesine rağmen bu olayda yanında olanların sayısı yüzde 10 u geçmez. kendine gel özür dile takıma konsantre ol. tabi gururun özür dilemene engel olacak. o zaman konuşma işini yap.