• 765
  bu sene neden kolay kazandığımız 3 tane maç yok?
  4. dönemin ilk iki senesinde en azından içerde maçlar rahat gidiyordu, bu sene o da yok. içerdeki maçları bile korkarak izliyoruz, ha yedik ha yiyeceğiz diye, bunun sebebi nedir?

  sürekli bir ffp dönüyor, transfer yapamıyoruz diyorsunuz, bu sene sizin harcadığınız paranın yarısını harcayan takım var mı? eğer 10 milyon euroya oyuncu almadığınız için başarısızsanız gidip premier ligde çalışın. bu ligde yarıştığınız kulüpler zaten 1 milyon euro bile harcayamıyorlar kolay kolay, orada liverpoolla yarışırsınız.
  o gitsin diyorsunuz gidiyor, bu gelsin diyorsunuz geliyor. buna rağmen başarısız gidiyor sezon ve bütün bunlar olurken arda turan konusuna benzin döküp ortalığı geriyorsunuz, neden?

  rıza çalımbay ikinci lig topçularıyla lider oluyor. başakşehir çok para harcamadan puan olarak üstümüzde, trabzonspor sakatlıklara rağmen üstümüzde, fenerbahçe orta saha oyuncusunu stoper, yolladığınız serdar azizi stoper, tolgayı sol kanat oynatarak üstümüzde; eğer bu takımları çalıştırıyor olsaydınız ne kadar şikayet edersiniz ve neden bu takımların hocaları sizin kadar bahane bulmuyor?

  teşekkür ederim.

  edit: daha f.t. son açıklamayı yapıp benzin dökmeden dökeceğini yazdım bu kadar seneden sonra kendisini iyi tanımışım.
 • 767
  yahu niye gazetecilerin önünde ben arda'yı istedim ama yönetim istemedi diye itin köpeğin önüne atıyorsun hocam galatasaray yönetimini?

  nedir bu kadar arda'da bulduğun şey hocam?

  pes hocam vallahi pes, ben anlamıyorum anlayamıyorum..

  allah seni başımızdan eksik etmesin ancak bu evlatçılığın çok canımı sıkıyor be hocam. ölmüş bitmiş yaşadığı şeyler malum karakteri malum olan bir futbolcuyu (!) sırf galatasaray'da oynadı diye nasıl hala galatasaray'a layık görürsün aklım almıyor!
 • 769
  konya’ya yenilsek belki ilk 5’e giremeyeceğiz ama hala arda falan diyorsun hocam.

  belki farkında değilsin ama elinde 60 milyon euro’luk maaş bütçesi olan takım var ve bu takımın ilk 2 dışında kalması başarısızlıktır. hatta şampiyon olamaması da başarısızlıktır ama 2 sene üst üste şampiyon olduğumuzdan 1 senelik kredin* var. sen kafanı saha içine verirsen olacakları hepimiz biliyoruz ama haftalardır kafan saha dışında hocam.

  umarım kafanı toplayıp sezona nerde kalmıştık tadında devam edersin ve tekrardan bizi şampiyon yaparsın hocam. aksi halde durum hiç iç açıcı gözükmüyor. maalesef rize maçı sonrası yaptığın basın toplantısı ile taraftarın içindeki bazı hisleri yok denecek kadar düşük seviyeye düşürdün ve önünde arda sevdasından vazgeçip başarılarına başarı katmaktan başka çıkar yol gözükmüyor...