• 527
  hocam bizi götüstü bırakıp tüpçüyle imza töreninde kikirdemeni bile affettim. gel gör ki bu arda adındaki “her sene bir orospu rengi” olan “komik” dar paça nargileci pantolonlu “eski kulübü”nün eski futbolcusunu transfer edersen hem sevgimi, hem de saygımı kaybedersin. bir kişinin sevgisinden bir şey olmaz deme, takımıma olan sevgim beni hasta edecek kadar büyük.
 • 528
  hocam bu takımın başında olduğun ve kendi isteğinle olduğu sürece alacağın her kararda arkandayım. ben galatasaraylıyım ve değil arda, emre belezoğlu gelse yine galatasaraylı kalacağım.

  bugüne kadar sana bir kere bile rahat çalışma ortamı sunamadık, hayatın saçma sapan futbolcuları adam etmekle geçti. kötü niyetli yönetimlerle, federasyonlarla, devlet adamlarıyla, medyayla, amatör kötülüklerle uğraşmakla geçti. bütün başarılarına kılıflar bulundu. antremanda kovulduğun saatlerde, medya aracılığıyla galatasaray'ı bıraktığın algısı yaratıldı. kendi taraftarımızı bile sana cephe aldırdılar. bunlara rağmen başardıklarınla kulübün yaşayan efsanesi oldun.

  bir günde kral olmadık, bir günde tahttan inmeyiz...
  ölene kadar seninleyiz...
 • 529
  sayın fatih hocam;

  evren turhan dahil birçok spor yorumcusu tarafından, arda turan’ın sizinle barıştığını ve emre mor’dan ise arda’nın daha iyi seçenek olduğunu duyar olduk. sizi barıştıran kişinin de mehmet ağar olduğu söyleniyor.

  sanki bu yorumlarda sizin de dahliniz var. biliyorum sizin için zor bir durum ama sizi koşulsuz seven milyonlarca taraftarı üzersiniz hocam. metin oktay’ın dediği gibi “sevenleri üzmeyelim baba” diyerek mehmet ağar’a gerçeği söylemelisiniz. arda galatasaray’a ol-maz.

  arda’nın araya mehmet ağar’ı koyması bile aslında büyük karaktersizlik. böyle karaktersizlere prim verme hocam. zaten çok yakında güvendiği bütün dağlara kar yağacak.