• 259
  12 şampiyonlar ligi maçı, tek bir galibiyet... büyükler liginin en tartışılan ikilisinin biri sana beş atmış, diğeri altı. işin en acı tarafı, bunu da üçüncü viteste yapmış. süper lig zaten ortada. küme düşme potansındaki on kişilik takımlara bile diş geçiremiyor, 2-0 dan maç veriyorsun. galatasaray'ı, taraftarı gram düşünen yok, ama varsa yoksa terim düşmanları. evet!
 • 260
  sözlükte bal gibi de yapılan düşmanlıktır.

  kalbini fatih terim nefretiyle dolduranlar sürekli “eleştiri” kelimesinin arkasına sığınıyor. düşmanlık yapıp sonra kendilerini savunmak için “eleştirmeyelim mi yaa” diye utanmadan söylenmeyin lan komik oluyor.

  hoca hata yapıyor, yanlış tercihler yapıyor evet bunu kendisi de kabul ediyor. mevcut kötü durumu düzeltmek için uğraşıyor ve özellikle ocak ayını işaret ediyor. yerine kim gelecek istifa ederse? var mı gerçekten başarılı olacağına inandığınız bir isim?

  ali koç ve yandaşlarının fatih terim’i yemek için dört koldan saldırdığı bir dönemde hocamızın istifa etmesini istemek utanç verici bence. sahi nasıl fenerlilerle aynı düşüncede olabiliyorsunuz? başarıya endeksli düşük profilli trabzonspor taraftarı gibi olmayın. zira istifa etse en çok tff ve fbjk kardeşler sevinecek. vefa nedir bilmezsiniz. özellike belli başlı yazarlar var, fenerliler kadar düşman olmuşlar galatasaray’ın en büyük değerlerinden biri olan hocamıza. yazık gerçekten.