• 140
  bir "galatasaray taraftarına" yapılacak en kötü yakıştırmadır.

  arkadaşlar 96-19 yılları bizlere gösterdi ki fatih terim eleştirilemez. gelecek reaksiyonları göğüslemeye hazırım ama veriler bunu gösteriyor.

  o şaşalı 2012 sezonu başlangıcında başakşehire 2-0 yenilmişken hocaya söylenmeyen söz kalmadı. kendisi siz 4-4-2 oynayalım hocam dediniz diye değil deneyerek yanılarak bu taktiği benimsedi ve unutulmaz bir sezon yaşattı.

  2017-2018 sezonunda da donk-fernando oynar mı hocamcılar ortalığı velveleye verdikten sonra mayıs ayında soluğu şampiyonluk kutlamalarında aldılar.

  geçen sene de buz gibi hakkımız yenirken yapılanlara isyan ettiği için yalandan ceza alan hocamıza "sayın fatih terim iyisin hoşsun ama sezonun yarısını cezalı geçirmenden sıkıldık" minvalinde birşeyler okuduk yine mayıs ayında takımı hayallerinin bulunduğu yere kavuşturdu.

  sizlere yemin ederim içim o kadar rahat ki ne olursa olsun bu takım bu sene yine başarılı olacak. yönetimden tek beklentim hocamızın hayallerini birazcık ciddiye almak,siz üstünüze düşeni yapın kendisi zaten yapılmayanları yapma konusunda yeterince mahirdir.
 • 141
  her fatih terim eleştirisi yapana istisnasız yapıştırılan yafta. geçen gün birini linç ediyorlardı; kimdir, nedir, ne yazdı takip etmedim ama fatih terim'i her eleştiren fatih düşmanı değildir.
  fatih terim'i severim ama transfer edilecek futbolcu seçimlerinde oldukça başarısız olduğunu düşünüyorum. kafasında bir isim varsa o isme takılıp kalıyor ve illa o olsun diyor, misal en yakın örneği kaka ve sneijder. eğer seçim hakkı kendisinde olsaydı sneijder yerine sakatlığı sebebiyle futbol hayatı bitmiş kaka'yı transfer edecektik. her konuda kendisini desteklerim ama transfer konusunda geçmişi çok fazla hatalarla doludur ve bu transfer geçmişi eleştirilecek haklı bir konudur.
  ha geçen seneki gibi gizli ve pis oyunların, amatör kötülüklerin döndüğü bir dönemde kenetlenmek yerine eleştiri yapmayı seçenler art niyetlidir orası net. her şeyin bir yeri ve zamanı vardır.
 • 142
  dün kendini bilmez bir yazarın iftira ve yalan dolu entry üzerine tekrardan altına sayfalarca entry girilen başlık olmuştur. fatih terimi eleştirmek eşittir düşmanlık değildir ki ben bunu en yakın fiorentina maçında yaptım elde bir oyun kurgusu yok bunu konsantrasyon ile veya yorgunlukla açıklanamaz diye.

  burada bahsettiğimiz düşmanlık altı boş, yalan üstelik iftira atılan konuda tam tersini açıklayacak şekilde konuşmuş bir adama yok yok sen böyle istedin o yüzden böyle olduk diyenler için geçerli bir durum. her defasında şu başlığın altına gelip ya eleştiri yaptık neden düşman olduk tarzında entry girilmesin. çok şükür neyin eleştiri ile neyin art niyet ile yazıldığını anlayacak kadar zekamız var.
 • 143
  galatasaray'da azınlık olan bir gurup taraftarın gönlünde yatan gizli düşmanlıktır. galatasaray her tökezlediğinde bunlar ortaya çıkar, kinlerini kusmaya başlarlar. daha sonra hoca başarılı oldukça geri çekilir yeniden çıkacakları günü beklerler.

  bugüne kadar doğrusuyla, yanlışıyla hep hocamın arkasında olmuş bir taraftar olarak gönlüm çok rahat. iyi ki varsın imparator.