• 119
  bu o kadar derin bir duygu ki adamlar fatih hocanin dün yaptığı on numaralık harekete bile hala kulp buluyorlar.
  ve bunu yapan sadece galatasaray düşmanı rakip takım taraftarları değil. maalesef galatasaraylı kimliği ile gezenlerde de vardır bu duygu.
  dünden bu sabaha kadar özellikle bekledim. sözlükte fatih terim'e kafayı takmış adamlardan birilerinin takdir etmesini bekledim ama olmadı.
  simdi de çıkmış diyorlar ki keske bunu gizliden yapsaydı.
  kimse kusura bakmasin bu kadar devlet meselesi olmus mevzudan gelen paranin nereye gidecegini kamuoyuna açıklaması gerekirdi ve açıkladı.
  zaten bugune kadar terim'in yaptığı yardımları kaçımız duydu? adam normalde zaten el altından yaptığı bu tarz işleri bugüne kadar kimsenin gozune sokmadi.
  baska takimlisini anlarim da galatasarayli olup da bu kadar bu adamdan nefret edenini gercekten anlayamiyorum. ne yapti oglum bu adam niye nefret ediyorsunuz bu adamdan bu kadar?
 • 120
  nedeni iddia edildiği gibi karakter kaynaklı değil galatasaray'ı tek başına türkiye'nin yerel ve uluslararası başarıda en tepeye çıkarması ve özellikle uluslararası bilinirlikte türkiye'de rakipsiz yapmasından dolayıdır. üstelik milli takımlar ile avrupa şampiyonasında yarı final oynatmış tır ve dünya 3. sü milli takımın iskelet kadrosu da terim'in eseridir. kendisi faal takım çalıştırmadığı zaman tüm türkiye'nin sevilen karakteri ve güzellik yarışması dahil her türlü organizasyonların aranan yüzü iken ne zaman galatasaray ile ilgili bir organizasyonun başında olsa bir anda diğer güruh tarafından türkiye'nin en karaktersiz insanı ilan edilir. yani nefretin nedeni terim değil başarıları altında diğer camiaların ezildiği galatasaraydır.
 • 122
  gayet normaldir, takılmayınız.

  bizim en yakın rakibimizin 7 şampiyonluk ve avrupa kupası kazanan, sayısız avrupa galibiyetleri olan, her çalıştırdığı sezonda şampiyonluğun en büyük adayı olan, kimyası kulübü ile bütünleşmiş efsane bir teknik direktörü olsaydı bende onu yıpratmak için tüm çabamla saldırırdım. imparator’a saldırmalarına çok da takılmıyorum. onlar saldırdıkça biz korumaya, onlar hasetlendikçe biz koymaya devam edeceğiz.

  korkmamız gereken şey; pirincin içindeki siyah taş değil, pirincin içindeki beyaz taşlardır.
 • 123
  hiçbir örnek alıntı yapmadan kendisine karşı düşmanlık beslendiği iddaa edilen durum. hocamızın yaptığı bağış ile ilgili ben hiç bir galatasaray taraftarından ya da ünlü kişisinden bir eleştiri görmedim. kime ve neye dayanarak yaptığı bağışı galatasaraylılar tarafından da eleştirildiğini söylendiğine anlam veremedim. bu tip dayanaksız iddaaların tamamının silinmesi gerekir sözlükten. lüzumsuz bir ortam germe çabasından fazlası değil.