resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:69
Uyruk:Türkiye
 • 36095
  tek başarısız olduğu konu transferdir. son dönemde oynattığı oyun için de eleştirildi ama o kadar kötü bir kadro kurdu ki zaten o kadronun iyi oyun oynama şansı yoktu. bugün o oyuncuların durumu ortada zaten.
  iyi oyuncularla her zaman başarılı da olmuştur.
  bu sebeple milli takımın başına geçerse kesinlikle şu an bulunan durumundan daha iyi bir yere getirir.
  efsanesi milli takımla başlamıştı onunla sonlanması da güzel olur.
 • 36096
  mevcut düzende ne galatasaray’da ne de milli takımda başarılı olması mümkün olmayan hocadır. o yüzden bence emekliliğin tadını çıkarmasında fayda var.

  galatasaray’da da okan hocanın ayağında prangadır. milyonlarca galatasaray taraftarının önemli bir kısmı okan hoca gitse de terim gelse şu kadroya diye bekliyor. ama mevcut düzende şampiyon yapmazlar.

  iyisiyle kötüsüyle tarihimizin ve türk futbol tarihinin en iyi hocasıdır. ama sevenleri ona zarar veriyor. hemen hemen her olayda başlığının hortlatılması, geri dönmesinin istenmesi antipati oluşturuyor.

  bence artık takım çalıştırmayacağını açıklayıp ortadaki baskıyı kaldırması lazım.
 • 36097
  ne kadar kızsak, ne kadar gönül koysak da kızgınlığımızın max 2 gün sürdüğü hocamız, en azından benim için öyle.

  okan hocayı pozitif enerjisi, önyargıları olmaması, getirdiği hava vs için beğeniyorum ama işte akıllarda hep o soru var maalesef))

  şu kadro hocamda olsa nasıl olurdu. hocadan sadece 1 yaş küçük jesus'un hırsını, daha 2 ayda yaptıklarını görünce sanki erken vazgeçtik hocadan demeden duramıyor insan.

  b.elmas döneminde o hırsını-havasını vs kaybetmişti evet ama bunun tek sebebi hoca değildi.
  bu yönetimde, bu yapı ve kadro ile 2 sene sonra emekli olmasını çok isterdim ama olmadı.

  hocanın kariyerine yaraşır bir son olmadı maalesef ama olsun yaptıkları yeter diyelim.

  arda bey'in jübilesi tartışılacağına, hocaya çok sağlam bir veda yapılması gerekiyor. erden timur'da düşünüyordur böyle birşey diye tahmin ediyorum.

  apar topar gittiği için taraftarda güzel bir veda yapamadı arenada. şöyle ferguson'un vedası gibi bir sonu hakediyor hoca.

  hocanın 4 döneminde oynayan gs karması ile ( ne efsane olur yalnız, hagi, taffarel, popescu, melo, sneijder, drogba, falcao,belhanda, bülent kaptan, sabri reis:d arda ,hasan şaş, ergün ,davala, okan, suat, emre belözoğlu :( vs vs vs bitmez yaz yaz :d )

  karşı tarafta da fiorentina-milan karması, rui costa nuno gomes,pirlo:p falan
  gerçi milan'ın papazları gelmez ama olsun buluruz oynatacak veteran yıldız:)

  yap şunu be erden timur, hiçbir efsanemize güzel veda edemiyoruz, bari hocaya hakettiği şekilde veda edelim.
 • 36098
  takım için zaman gerektiğini söylemiş olan eski hocamız.
  https://www.webaslan.com/...gerek-SXHBQ140106SXQ

  --- alıntı ---
  galatasaray'ın efsane ismi fatih terim, adana lezzet festivali istanbul lansman kahvaltısına katıldı.

  yeni alanya gazetesi'nden mehmet ali dim'e konuşan fatih terim, "biraz sabır gerek. yeni bir takım oluşturuldu. uyum zaman alır." yorumunu yaptı.

  fatih terim, corendon alanyaspor ile ilgili olarak ise, "sebebini bilmiyorum ama alanyaspor bu sezon iyi değil. acil bir şeyler yapmalısınız." ifadelerini kullandı.

  --- alıntı ---
 • 36100
  “bu kadronun başında olsaydı nasıl olurdu?” sorularının muhattabı olan teknik direktör. çok merak ediliyorsa bu soru 2019-2020 sezonunun ilk yarısının izlenmesini tavsiye ederim. ayrıca, fatih hoca 2017’de de yıldızlarla dolu bir kadroya geldi. 2021’de ise kendi yaptığı oyuncu transfer seçimleriyle bizi cicaldau, taylan, berkan orta sahasına kadar getirdi. muhtemelen bu kadronun başına gelse 3 yıla taylan, berkan, cica’dan da kötü oyuncu kalitesine sahip oluruz yıllar içerisinde.
 • 36101
  kendisi hakkında bitmek bilmez olumsuzlamanın ne zaman son bulacağını merak ettiğim efsane teknik direktör.

  fatih terim'in galatasaray kariyeri son bulmuştur. bunu da galatasaray'daki ilk imzam ve son imzam içerikli paylaşımıyla duyurmuştur. kendisi ile ilgili ithamlar iyice fblilerin '6-0' muhabbetine dönmeye başladı. onlara ne başarı söylersek söyleyelim konu hep bu skora geliyor malum.*

  cidden kim "bu kadro hocayla nasıl olur" diyor merak ediyorum. twitter'da üç beş kendini bilmezin konuşması hocayı neden bağlıyor, onu da anlamıyorum. bazıları için hoca iyiden iyiye stres çarkına dönmüş durumda. bunu ciddi söylüyorum çünkü sözlüğe giriş amaçları hocaya taş atıp çıkmak oldu.

  hocanın başarılı, başarısız zamanları olmuştur ve tüm bunlar geçmişte kalmıştır. hoca görevdeyken "bize ne geçmiş başarılarından, biz geleceğe bakalım" diyordunuz. şimdi neden önünüze bakamıyorsunuz? fatih terim'i gündeme getirerek okan hoca üzerinde asıl baskıyı siz oluşturuyorsunuz farkında değil misiniz ?

  kendisi galatasaray'la yaşlanmış ve artık galatasaray günleri bitmiştir. ailesiyle vakit geçirmekte ve emekliliğinin tadını çıkarmaktadır. bilmeyenler için belgeseli çıkmıştır. izlemek isterseniz netflix'de. ama şimdiden uyararayım siyahi suat kaya yok, boş yere aranmayın.
App Store'dan indirin Google Play'den alın