resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:68
Uyruk:Türkiye
 • 34761
  gectigimiz gunlerde is akti burak elmas tarafindan fesh edilen eski teknik direktorumuz.

  kendisi ile ilgili beni rahatsiz eden bir durum ise su sekilde"

  giresunspor gol atar okan kocuk uzerinden kendisine laf carpilir, hull cityde transfer olur acun uzerinden laf carpilir, 18 mart 1992 galatasaray werder bremen maci'na entry girilir yine konu terim, yardimci antrenor konu terim, lille konusu hooop terime, at fink'e gibi bir durum olustu su an.

  terimtapar olarak adlandirilan bizler bile antiterimciler kadar dertlenmedik hocanin gidisine. gercekten artik isin cilki cikti, entry okurken geriliyor insan. tamam beyler bayanlar hani aslolan galatasaraydi? birakin artik bu kadar nefret etmeyi. tamam isler kotu gidiyor hepimiz uzgunuz ama troller disinda cidden bu kadar takan insanlarin da bir sakinlesmesi kenetlenmesi lazim.
 • 34762
  19 ocak 2022 trabzonspor giresunspor maçında umut nayir ve andreas cornelius, 19 ocak 2022 fenerbahçe altay maçında ise serdar dursun gol buldu. karagümrük pesic, başakşehir okaka ile fark yaratıyor ve görüyoruz ki süper lig'de gerçekten target man'in kadar varsın.

  kariyerinde en büyük başarılarında target man'i olan fatih hocanın, dördüncü döneminde neden kaliteli bir target man transfer ettirmediğini gerçekten anlayamıyorum. mbaye diagne ve mostafa mohamed'i target man yapmayı çalışacağına doğal bir target man'i olsa daha başarılı olabilirdi bana göre.
 • 34763
  çok sevdiğim bir söz var: kötü takım yoktur. kötü lider vardır.

  ben kendisini çok sevsem de yeni bir yazar olarak son dönemiyle ilgili çok yoğun ve ağır eleştirilerde bulunuyorum. çünkü gerek hakemlerin bizi doğraması, gerek torrent'in tecrübesizliği gibi sebeplerle seneye yeni bir hocayla başlayacak olursak tekrar gündeme bile gelmemesi taraftarıyım. yaptığı her şey için umarım çok çok güzel bir veda yapabiliriz kendisine ama mevcut mentalitesiyle kulübeye bir kere daha gelmemeli ve taraftarların aklında da, yeni gelebilecek hocaların tepesinde de demokles kılıcı gibi bir tortu kalmamalı.

  bu açıdan son 3 senelik net başarısızlığın ihalesini üstlenmesi gerekiyor. eğer kendsi suçlu aramak yeinre bu ihaleyi üstlenseydi zaten gerekli değişiklikleri ve hamleleri yapıp tekrar bizi zaferlere taşırdı. ama egosu veya farklı sebeplerle bu sahiplenici davranışı göstermediği için birilerinin doğruları herkese göstermesi ve kral çıplak demesi gerekiyor malesef.

  not: bu entry okan kocuk olayından bağımsız yazılmıştır.
 • 34764
  olan kocuk yönünden eleştirilmesi çok yanlış bence.

  muslera sonrası asıl kaleci olarak düşünüyordu bence hoca, bu sebeple aktif olarak oynasın diye gönderildi. yahu muslera'nın belki de temelli sakatlanacağını nereden bilsin hoca. hayır her ihtimale karşı iyi bir yedek kaleci olmalı fikri de çok gerçekçi değil. okan daha 26 27 yaşında, tabii ki sürekli oynamak isteyecektir.

  bu nedenle hocanın bu şekilde eleştirilmesi hiç doğru değil.
 • 34766
  hocayı sitede belki de en çok eleştirenlerin başındayım ancak okan'ı kiralık gönderdiği için eleştirmem. hatta teşekkür etmek lazım çocuk oynama fırsatı buldu. belki de beş altı sene rahat edeceğiz ancak benim eleştirim başka yönde. elinde okan varken gitti fatih öztürk'ü aldı mesela ben hala sebebini anlamış değilim. üstüne bir de bu adamda manasız bir ısrarı oldu sonra bir baktık ki adam bir yıldır kadro dışı. neden geldi, neden kadro dışı acayip manasız oldu. sonra mesela bu adama güvenmeyip ismail cipe'ye 2 yıl kontrat verirken tam olarak ne düşündü, nasıl bir ışık gördü ismail'de onu da anlamıyorum. aha al ismail cipe ortada işte. koskoca galatasaray futbol takımında kaleci planlamasından ikinci kaleci olarak düşünülen adam. benim kendisine eleştirim bu yönde.
 • 34767
  (bkz: #3317672)

  okan'ı kiraya göndermesi doğru olan efsane. ancak son döneminde, şampiyon olduğu 2018-19 sezonu dahil zibil gibi hatalı kararı var. bu hataların çoğu da tutarsız ve kendiyle çelişiyor.

  yaşı 70 oldu, fatih terim de insan. bu yaşa gelmiş insanların inatları çelikleşiyor. mantıkla, akılla işleri kalmıyor artık yavaş yavaş. o zamana kadar zihinlerine yerleşen pek çok kalıp aşılamıyor. guardiola oyunu oynatmak isteyip bunu olabilecek en yanlış şekilde yapmak ve üzerine "ligin en iyi oynayan takımlarından biriyiz." demek, yaptığının mutlaka doğru olduğunu ve kötü gidişin sorumlusunun mutlaka dışarıda olduğunu düşünmek de bunun tezahürü.

  umarım teknik adam olarak beşinci dönemini görmeyiz. çünkü işte o zaman yarım bıraktığı işi bitirip takımı küme düşürür.