resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:68
Uyruk:Türkiye
 • 34757
  alttaki demecine cok uzun sure sonra denk geldigim efsanemiz.

  https://twitter.com/.../1483214231507984386

  tamam belki takimda bazi seyler kotu gidiyordu, hatalari vardi, ki bireysel olarak kendisine tupcu doneminde cok kizmisligim vardi, takimi * yalniz birakmisligi vardi ama bir sekilde takim icinde olarak hakkimizi bu kadar net, baska yollara sapmadan koruyabilmesi takdire sayandir. bu ulkede gote got diyebilen bir elin parmaklari kadar insan var maalesef. bazi seylerin, kisilerin, yerlerin degeri kaybedince anlasilir derler ya bizimkisi de o hesap.

  "siz guclu olmazsaniz birileri size dokunur, az dokunur cok dokunur ama dokunur."

  alin bu lafi hayatin her anlaminda kullanin iste. 18 ocak 2022 itibari ile galatasaray maalesef gucsuzdur, saha disinda cok gucsuzdur saha icinde de gucsuz kalmistir, birakilmistir. biz yine kullerimizden dogariz sikinti yok ama bu kulubun kapisindan da bir daha dursun ozbek'i burak elmas'i sokmayiz.
 • 34758
  kendisine yoldaş seçmekte başarısız olduğu bir kez daha kanıtlanmış olan kulüp efsanesi.

  burak elmas'ın kim olduğunu bilmemesi mümkün değil; kısa pantolonlu halini biliyordur yani. onun seçim kozu olmaktan dolayı herhangi bir rahatsızlığına şahit olmadık ki seçimin ertesi günü sözleşme bile yapılmadan antrenmana çıkması bu konunun çok önceden konuşulup halledildiğini kanıtlar nitelikte.

  ayrıca elmas'ın listesinin kimlerden oluştuğunu bilmemesi gibi bir durum da söz konusu olamaz. ama belli ki ne şartlarda nasıl bir çalışma yöntemi uygulanacağı, görev dağılımı vs. konuşulmamış. en basitinden yaklaşık 1 ay önce "bundan sonra hakem, tff meseleleriyle ilgili fatih terim konuşacak" gibi bir karar söz konusu oldu. hatta hoca çıkıp konuştu filan.

  ne kadar amatör ve iş bilmez bir yönetimle karşı karşıya olduğumuz bu örneklerden belli. seçim sürecini adeta bir belediye seçimi gibi profesyonel bir kampanyayla (10 günde x yapacağız, 100 günde y edeceğiz, gençlik bilmem ne falan) yürüten bu ekibin kısa sürede geldiği bu basiretsiz duruma hadi sıradan taraftar inandı. sloganlara kandı.

  peki fatih hoca bunların neyine güvendi, nasıl böyle bir amatörlüğün bir parçası olmayı gönülden kabul etti, çözemiyorum.
 • 34759
  galatasaray futbol takımları tarihinin gelmiş geçmiş en büyük teknik direktörü. 2021-2022 sezonu özelinde ülke içinde ne kadar başarısız olsa da, teknik direktörlüğe devam ettiği sürece bizim kendisinden daha alfa bir karakteri teknik direktör yapabilme şansımız yok. tüm batı avrupa bangır bangır ileri, türkiye ise kendi içinde koşa koşa geri giderken kendisiyle yolları ayırmak, tam bir akıl tutulmasıdır. yine çok ama çok zamansız bir ayrılık yaşadık ve bunun tüm acısını kısa, orta ve uzun vadede inin inim inleyerek çekeceğiz.

  https://twitter.com/...214231507984386?s=20
 • 34761
  alınacak daha çok kupa olduğu için başkanlık konusunda hakkında çıkan haberler dikkate değer olmayan efsanemiz.

  şimdilik iyice bir dinlensin kafası rahat etsin, o zamana kadar da galatasaray bize emanet merak etmesin. beşinci fatih terim dönemine kadar bu kulübü ayakta tutacak olan taraftarıdır. taraftardan başka kimseden bize hayır yok bu çok net anlaşılmıştır artık. bu takımı kurda kuşa yem etmeyeceğiz bunu da böyle bilsin canım hocam.

  yönetimdeki norveçli troller de burasının babalarının çiftliği olmadığını er geç anlayacak. şu bulunduğumuz kriz bir bitsin herkesin sırası gelecek.