• 26417
    artık yaşlandığını ve bu işlerle uğraşmak istemediğini düşündüğüm teknik direktörümüz. bernard mensah ısrarından da bunu anlayabiliriz. dünyada başka bir oyuncu kalmadı mı hocam? 3 yıldır bu takımın başındasın, geleceğimizle alakalı ne konuldu ortaya oldukça merak ediyorum? bilmemek benim ya da taraftarımız ayıbı değil, eğer varsa anlatmamak senin ve ekibinin suçu. çıkıp "altyapımıza şu şu yatırımları yaptık ayrıca anadolu'dan şöyle potansiyeller aldık, alıyoruz, bunları yavaş yavaş takıma monte edeceğiz" desen, taraftarın tüm bu öfkesi ya da kızgınlığı biter. senin yıllarca şampiyon olamasak da geleceğimizi kurgulamana sabredilecek kadar kredin var hocam.

    ama şu anda takım iskeletimiz sıfır. sadece stoperlerimiz iyi. kalecimiz 35 yaşında ve ayağı kırık. ne en az 2 iyi orta saha oyuncumuz var, ne güvenebilecek sağlam, geleceği olan bir forvetimiz. elin alman'ı fransız'ı 3-4 yıldır tff 1. lig'i arka bahçesi gibi kullanıp bütün potansiyel gençleri toplarken biz hala kayseri'nin vasat ve yabancı statüsündeki orta saha oyuncusunun peşindeyiz. lütfen kendine gel hocam. iyice hazır oyuncu meraklısı oldun, potansiyel alıp geliştirme konusunda ozan kabak hariç yıllardır yerimizde sayıyoruz. biz bu değiliz hocam. galatasaray bu değil.
  • 26418
    son kez gelişinden bu yana takımın adam gibi oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen hocamız. bir sürü para harcatıp şampiyonlar liginde aşağılayıcı bir sonuç elde ettikten sonra ligde de kaybettiği saçma sapan puanlar, peşinden koştuğu ipe sapa gelmez takıntıları nedeniyle ligden de eli boş dönmüştür. üstüne de arda turan. son sezonudur. ancak arkasında koskocaman bir enkaz bırakıp gidecektir. geriye racon kesmeleri, boş beleş retoriği, onunla bununla ağız dalaşı, sidik yarışı kalacaktır.