• 25721
  varlığı huzur demek olan aslan hocam.
  fatih hocanın takımımızın başında olduğunu, galatasaray'ımızın emin ellerde olduğunu bilerek her sabah pamuk gibi uyanıyorum yeni güne.
  önümüzde zor bir maç mı var, "hoca halleder!" diyorum içimden.
  ligde puan olarak biraz geride mi kaldık, "hoca var, halleder, puan farkını kapatırız." diyorum.
  şampiyonluk için çok kritik bir maça mı çıkıyoruz, "hoca zaten bu tip maçlardan çoğunlukla zaferle ayrılmış bir adam., yine kazanır." diyorum.
  sen varsan her şey tamam hocam.
 • 25722
  fatih terim, 17 mayıs 2000 sabahındaki fatih terim’e şöyle diyor: "...biliyorum, 17 mayıs 2000 gecesini ve maç sonucunu merak ediyorsun. 3 sene üst üste şampiyon olmuşsunuz, dördüncüsü için de birkaç gün sonra oynayacağınız son maçta 1 puan yetiyor. bu bile uzun süre tekrarlanmayacak bir başarı ama türkiye'deki homurtuların nedeni avrupa'da henüz bir kupa kazanılamamış olması. tamam 3 sene şampiyon oldular da avrupa'da ne oldu sesleri, eleştiriler yorumlarla birbirine girmişti. o zamanlar avrupa'da her sene başka bir türk takımı şampiyon oluyor ya sesler ondan(!). merak ediyorsan söyleyeyim; galatasaray ile uefa şampiyonlar ligi'nde çok yaklaşacak olsanız dahi, 2000'den sonra avrupa'dan bir kupa gelmedi türkiye'ye. peki bu eleştirilerin nedeni ne? anlam veremiyor musun, her kazandığında bitecek mi sanıyorsun, hayır. bu baskı ve başarı için verilen mücadele asla sona ermeyecek; ama içten içe biliyorsun ki seni 20 yıl sonra da ayakta tutacak ve motive edecek olan en önemli unsurlardan biri bu..."

  yani hoca diyor ki; ey organize ve profesyonel kötülük ve bu oluşuma göz yuman diğerleri, siz böyle kudurmaya devam ettiğiniz, benim her başarıma b.k attığınız ve en beteri de sürekli hakkımı yemeye devam ettiğiniz sürece ben daha fazla motive oluyorum ve hepinizi üst üste koymaktan zevk alıyorum ve almaya da devam edeceğim. böyle biline.