• 24725
  16 şubat 2020 galatasaray yeni malatyaspor maçı'nda adem ne kadar iyi oynarsa oynasın ne kadar gol atarsa atsın, 55. dakikadan sonra çıkarmamasına anlam veremedim.

  adem kart sınırında ve haftaya derbi var. oynayabilecek en etkili oyuncun adem ve ona kart göstermek için tetikte bekleyen bir hakem var. adem istisnasız her ikili mücadelede ellerini havaya kaldırarak girdi, kart görmemek adına.

  her kararına saygım sonsuz. hepimizden futbolu daha iyi biliyor, hepimiz çok seviyoruz ama 80.dakikaya kadar fizik yönünden takıma müdahale etmemesini anlayamıyorum.

  ama hepsine rağmen seni seviyoruz hocam.
 • 24726
  ocak ayını işaret etti ve takımı toparladı. hem oyuncu seçimleri hem oyuncuların performansları hem de taktik değişikliği ile boşuna bizlere ocak ayını işaret etmediğini kanıtladı. bir de hocam oyuna müdahalelerini biraz daha erken yapsan çok mutlu olacağız. ama buna da karşı gelecek bir şey diyemiyorum. ocak ayı dediğinde o kadar kızdık şimdi durum ortada. bunda da bir planın vardır diye umuyorum.
 • 24727
  2019-2020 futbol sezonunun ikinci yarısında takımı toparlamış hocamız. artık öyle kritik deplasmanlara çıkacağız ki oyuna müdahale konusunda çok dikkatli olması lazım.

  23 şubat 2020 fenerbahçe galatasaray maçında rakip takımın momentumu yakalayabilmesi için en önemli avantajı dinamizmi olacak. takımımızın da 65. dk sonra düşen bir kondisyonu var. bu yüzden değişikliklerin zamanında yapılması çok elzem olacak.
 • 24730
  mustafa kapı böyle bir şansı elinin tersi ile itti, potansiyelli gençleri inandığı an sahaya süren başka da teknik direktör yok bu seviyede, sanki messi'sin birader. hiçbir şey olmasa bu adam için gözüm kapalı kontrat imzalarım ki; daha dört sene falan bu adamın takımında oynama şansın var, iyisen de seni gözü kapalı sahaya süren bir çalıştırıcı bu.

  artık bizim taraftar da genç oynatmıyor diye hocaya sallamayı bıraksın, avrupa'da şampiyonluk potasındaki takımlardan, gençlere onun kadar şans veren iki bilemedin üç hoca var, galatasaray'ın kaybettiği bir şey yok, kapı kendini yaktı.