• 24609
  maalesef hatalarından ders almamakta ölümüne inat eden hocamız.
  tamamen benim kuruntum olabilir şu an martin linnes'i bir punduna getirip takımdan göndermek istediğine adım gibi eminim, umarım aklının ucundan böyle bir şey geçmiyordur. mariano'nun bir maçlık vasat oyunundan* sonra büyülendiğine eminim, sene başındaki hatasını tekrar edecek gibi. sonuçta çoğu takımın sahada döküldüğü onlarca maçtan sonra çıkıp "takım çok iyi oynadı" diye demeç vermişliği var, konya maçındaki mariano gözüne cafu görünmüş olabilir.
  mariano tıpkı selçuk gibi futbol hayatının sonuna gelmiştir, takım bulamıyorsa alacakları verilip gönderilmeli. başka türlü elden çıkacağı yok, bitmiş adamlardan medet ummaktan vazgeçmeli artık. transfer süresinin bitmesine 3-4 gün kaldı, daha bir tane adam gönderemedik. mariano konusunda kimse topu yönetime atmasın, mariano ile vedalaşamayan kendisi. tıpkı 1 senedir kopamadığı belhanda gibi.

  gelelim savunulduğu garip argümanlara.
  • fatih terim, ozan'ı satmayın demiş, yönetim de fatih terim'e inat olsun diye değil, uefa'dan ceza yememek için zorunluluktan ozan kabak'ı satmıştır. geçiniz.
  • gomis meselesinde herkes sağdan soldan duyduklarıyla kendi işine gelecek şekilde yorumlar yaptığı için o konuda neyin ne olduğu belirsiz, o yüzden geçiniz. gomis'in yemekte ayrı oturduğu meselesi var ki bizzat fatih terim'in istemediği söylentisi var o hikayede de.
  • falcao'yu istememişmiş, hocaya kalsa sneijder'i de istemiyordu, drogba'yı da popescu'yu da. hocamızın transfer sicili pek iç açıcı değilken, ben yönetici olsam ipiyle kuyuya inmeden önce üç defa düşünürüm. oyuncu gelip başarısız olduktan sonra hep "ama hoca istemiyordu" hikayesi dönüyor. bir zahmet geçiniz.
  • haklı olduğu tek konu forvet meselesi. onda da yönetimin iş bilmezliği ve beceriksizliği var. sırf fatih terim'e inat olsun diye forvet alınmadı değil, tamamen vasıfsızlıktan.
  şurada saymaya kalkarsam futbolculuk döneminden günümüze fatih terim'in onlarca ofsaytını sayarım.