• 22267
    ömrümde hızlı ve etkili karşı hücum oyununu başarılı bir şekilde oynatabilenini gördüğüm hocadır. (bkz: fatih terim) 1996-2000, 2011-2013, sezonlarında fatih terim hem savunmadan çıkışlarda, hem set oyununda nasıl hücum yaptığını göstermiştir. ayrıca kendisi 3 kez de elit teknik direktörler seminerine çağırılmıştır. (kendisinin seviyesini gösterme adına belirtmek istedim). içinde olduğumuz sezonda da taktiksel bilgisini ve hocalığını konuşturacaktır. keza son 2 seneyi de bir çok maçı savunmadan hızlı çıkarak attığı gollerle kazanan ve şampiyon olan takımın hocasıdır. mantık kuralları dahilinde yorumlar yapılmasını herkesten rica ediyorum.
  • 22268
    milli takımın bu hale gelmesinin bir numaralı sebebidir. adam milli takım başındayken ülkeye yabancı serbestliği getirip rekabeti arttırdı, yurt dışına oyuncu transferinin önünü açtı, oyuncularımız genç yaşta avrupa'ya gidip taş gibi futbolcular oldular ama bugün* erman toroğlu dışında bir kişi bile kendisinin adını anmadı. herkes şu takımın başına 7 ay önce geçen ve hala yabancı sınırını savunan geri kafalı şenol'u övme derdinde. şenol'a kalsa merih 4 milyon euro maaşla fener'de, cengiz bizim kulübede, çağlar beşiktaş'tan sivas'a kiralanmış şekilde futbol oynuyor olurdu. 4. döneminde yaptığı hatalar yüzünden kendisini çok eleştirdim ama bu ülke futbolunun başına gelmiş en güzel şey fatih terim'dir.
  • 22269
    milli takımı çalıştırdığı dönemde paragöz oyuncuların ve fener medyasının kurbanı olmuştur. bunu milyonlarca insan bildiği halde hoca haklı olan tazminatını aldı diye medya dahil herkes hocayı eleştirip hakaretler yağdırıyordu. neyse ki çocuk esirgeme kurumuna bağışladı aldığı tazminatı da biraz olsun susturdu kendisine saldıranları. şu an milli takımın bu başarılı hale gelmesinde emeği büyük. en büyük şanssızlığı kadrosuna alıp oynattığı nankör futbolculardı. sanırım isimlerini tek tek yazmaya gerek yok herkes biliyordur. allah başımızdan eksik etmesin, kendisini çok seviyorum.