• 21653
  çok değil sadece üç sene önce kendisine yana yakıla “ahımız var” diyenler, bugün hocaya toz kondurmaz olmuş.

  o dönem ah falan etmedim, etmem de. ancak son dönemdeki performansına da susacak değilim. böyle bir kadroya takımın şuanki futbolunu hangi teknik direktör oynatırsa oynatsın çoktan kovulmuştu. biraz çeki düzen versin artık kendisine.
 • 21654
  açık ve net söylüyorum; hiçbir şekilde hücum namına zerre bir varyasyon göstermeyen takıma sahiptir. bunun sebebi de kendisidir.

  hepimiz biliyoruz ki belhanda da olsa feghouli de olsa yine bu kadar oynayacaktık. futbolda en önemli şey gol ise o golü atmak içinde rakibin ceza sahasına girmek ve şut çekmek zorundasın.

  işte bizim takım ne şut çekiyor ne de rakip ceza sahasına giriyor. böyle bir saçmalık olamaz. böyle futbol oynanmaz. maçları aptalca paslarla ve kısır hücumlarla bitiriyoruz. hiçbir adamın potansiyelini değerlendiremiyoruz.
 • 21655
  eğer cezalı olduğu maçlarda insiyatifi yardımcılarına bırakıyorsa, o yardımcıları kovsun. bu adamlar futboldan anlamıyor. yok bırakmıyorsa yine kovsun, boşu boşuna maaş ödemeye gerek yok. o maaş paraları ile ögrencilere burs verilebilir. asgari ücrete bile bu iş yapacak çok adam vardır. al bir tanesini koy.
 • 21659
  açık bakın entrylerime. benim kadar destekleyeni seveni az vardır. ama hocam bu ne hal takımın ? lakayıt lakayıt pozisyon harcamalar, afedersiniz aptal aptal pozisyon hataları.

  ya galatasaray 1-0’ a yatar mı ? bu takım 5 haftada 7 puan mı toplar ? bu takım ne zaman top oynamayı düşünüyor ? yazık değil mi bu kadar taraftara hocam ? söyle yazık mı değil mi ya ?
  bu yardımcılar neyin nesi hocam ? bunlara mı emanet ediyorsun bizi ? senin gibi bir hocanın yardımcıları bunlar mı yani ?

  ben artık maç izlerken gerilmekten strese girmekten sıkıldım. bence sende sıkılmışsındır. ama bunun çözümünü ben değil sen yapacaksın be hocam. vallahi billahi yoruldum artık. her hafta aynı bok. öne geç üstüne yat sonra gol yememek için allah’ a dua et. kocaman yatırımlar yaptığımız kadro bunu oynayacaksa, şimdiden söyle, biz de kapatalım dekoderi falan işimize bakalım. iyi gün kötü gün işi değil bu. kazanırken de kaybederken de sahada ruh gibi gezinen adamların olması. ben artık düşünmeye başladım bu kadar yabancı mı zarar veriyor bu takıma diye. ya kimse takmıyor takımda seni ya da bunların anlama kapasiteleri düşük. ben bilmiyorum ya. sadece böyle rezil galatasaray izlemekten yoruldum.

  (bkz: 22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçı)

  edit: bkz
 • 21664
  hocam her maç senin yüzünden maç izlerken uykum geliyor, bütün hayat enerjimi emiyor oynattığın, daha doğrusu oynatamadığın futbol. şimdi seri ofsaytlar gelecek bu entrye ama umrumda mı? zerre değil.
  istediğin herşey oldu. forvetse kralı alındı. orta sahaysa 70 milyonluk orta sahan var. yedek oyuncusuysa yine ligin en iyi kulübesi sende. ee daha ne istiyorsun hocam?? bugün ne bahaneler sunacaksın bizlere? şampiyonlar ligi dönüşü falan mı diyeceksin. hoş muhtemelen diyeceği şu olacaktır, "4e 1 çıktığımız atakta lemina atsaydı şimdi kimse bunları konuşmuyordu" diyecektir. bahane bol nasıl olsa. halamın bıyığı olsa.... aynı o hesap.
  bu takım ne zaman top oynayacak hocam! kaç tane maç oynandı toplam 10 dakika top oynamamıştır takım. istediğin bütün topçular elinde. her mevkide iyi oyunculara sahipsin. forvetin dünya starı, orta sahan 70lik. ne zaman top oynatmayı düşünüyorsun ?? ben artık "futbol" oynayan bir takım görmek istiyorum. sahada yürüyen futbolcuları izlemek istemiyorum. ruhları alınmış futbolcular görmek istemiyorum. bir saatte orta sahayı geçen takım istemiyorum. mıymıy futboldan bıktım artık. 10 tane selçuk sahada gibi oynuyor takım. bu futbolla fenerde puan alır bizden kimse hayal kurmasın.
  hocam sende artık bahanelerin arkasına sığınmaktan vazgeç. ceza alacağını bile bile konuşmaktan vazgeç. "a" desen ceza alacaksın bunu hepimizden iyi biliyorsun ancak konuşmaktan da geri kalmıyorsun. bu senede takımın başında olmayacaksan levent işe yaramazını kov da yanına işe yarayan futboldan anlayan birilerini koy. belli ki bu senede takımın başında durmayacaksın. hoş yanına futboldan anlayan birilerini koysan bu seferde sen rahatsız olursun.
 • 21665
  22 eylül 2019 yeni malatyaspor galatasaray maçı‘nda en azından 1 puanı almamızı sağlayanların başında gelen muslera’yı 1-2 topa kötü vurdu diye ayaklarından dolayı eleştirmek serbest, ama risk alan rakibe karşı emre mor’u oyuna almayıp her pozisyonumuzu öldüren adem büyük’ü 90 dakika sahada tutan, 80’de andone’yi çıkarıp rakip beraberliği yakalayınca 89’da falcao‘yu oyuna alarak +3 oynanacak maçta dünya’nın en büyük mucizelerinden birini bekleyen terim’i bu maç özelinde bile eleştirsek ali koç’un paralı köpeği suçlamasıyla karşılaşırız. herkese akıl fikir diliyorum.

  fatih terim 1-0 giden ve rakibin üstün oynadığı bir maçta tek forvetini sahadan alacak karakterde bir hoca değildi. yaşı ilerledikçe ve günümüz futbolu gereği daha oturaklı, risksiz bir oyuna dönmesini anlıyorum ama kantarın topuzunu kaçırmış gibi.
 • 21668
  kendisine verilen değeri biraz görüyorsa takımı toplaması gereken hoca. ne demek ya 2 sezonda 18 maç ceza almak? haksız ceza, haklı ceza konu o değil. fırsat mı kolluyorlar? o zaman takımını, seni bu kadar seven taraftarını düşünüp konuşmayacaksın kardeşim. 70 yaşına merdiven dayadın, türkiye’de her doğru, her yerde söylenmez öğrenemedin mi? takımım top oynamıyor, sen piyasada yoksun ve hala kovulmuyorsun. niçin? çünkü taraftar senin arkanda. artık kıymetini bil şu taraftarın, şu takıma top oynat. biz senin konuşmanı değil, top oynatmanı istiyoruz.
 • 21670
  artık takkeyi önüne koyup bir şeyleri değiştirmesi gereken hocamız. belki de 2011-2012 fenerbahçe maçı öncesi kadroda yaptığı gibi radikal değişiklikler yapması lazım bilmiyorum. takım futbol falan oynamıyor neredeyse 2 senedir. bu kadroyla 5 haftada kaybedilen 7 puan... biz galatasaraylılar genel olarak böyle şeylere alışık değiliz kusura bakmasın.
 • 21672
  eğer bu futbolda direteceksen istifa et hocam. gerçekten ne sen üzül ne biz üzülelim. bütün dünya dikine hızlı futbol oynarken biz topa sahip olalım, 1 trilyon pas yapalım bu pasların %90ı geri pas olsa da problem değil kafasında takılıyoruz. böyle futbol olmaz hocam. kaç puan kaybettik şu 5-6 haftada. yeter. ya oyunu değiştir ya da istifa et.