• 21045
  kendisi için bu sezon tek kelime eleştiri entrysi girmeyeceğime söz veriyorum. bu adam da insan yapması gereken dışında bir ton şey bırakılıyor kucağına. hocam diagne'yi adam eder, hocam emre'yi adam eder hocam taraftarı bir araya getirir. hocam takımın eksiğini kendi içerisinde kapatır. hocam şöyle hocam böyle. yeter artık hocadan yük alacağınıza hocaya kendi yükünüzü bırakıyorsunuz.
 • 21046
  2019-20 sezonuna tek forvet opsiyonu olarak diagne ile girerse kendisini zor bir dönem bekliyor. bu kadar transfer konusunda tecrübeleri olan bir adamın bu kadar amatörce davranması çok ilginç geliyor.eren ve geçen seneki şampiyonlar ligi rezaletinden ders alınmadıysa daha da bir şey olmaz, yani para yok ne yapsın diyen olabilir diagne'yi ederinden aza satıp dünyadaki tek forvet olmayan falcao dışında birini alabilirdik ama fatih hoca kendi kendine mücadele veriyor.

  not: teknik direktör ve transfer ne alaka diyen olabilir ama kendisi bir teknik direktörden daha fazlası ben diagne konusunda yönetimi pek suçlayamıyorum hoca böyle olmaz demedikçe yönetim adım atmaz diagne yeter derse suçlusu terimdir.
 • 21047
  kendisinin takımdan ayrı kalmasını hocamız olmamasını dusunemiyorum. çünkü nerden baksanız kaç haftadır cezası nedeniyle açıklama yapamıyor ve ortam resmen boş bırakılmış gibi bir moral motivasyon kaybı oldu biz taraftarda. önümüzde oynayacağımız ilk maçtan sonra sadece futbola dair konuşmalar yapsa bile huzura ereceğiz bence.

  düşündüm de başımızda olmasa resmen diri diri yerdiler bizi.