• 21042
    süper lig 2018-2019 sezonu devam ederken gelecek yıllar ile ilgili planını değistirmiş olan teknik direktör.

    geçen sene çok önemli ve benim de çok beğendim iki sözü vardı hocanın, üstelik de zaten bunlar da birbiri ile bağlantılıydı. geleceğin galatasaray'ını oluşturmak ve kısa vadede yardımcı olabilecek oyuncular da bir kaç tane olabilecek olmasına rağmen, genelde parayı geri döndürecek oyuncular ile takımı donatmak.

    peki sorarım size, 2019 yazındaki hangi transfer bu sözlere uyuyor? siz vermeden cevabı, ben vereyim; hiçbiri. tamam, hadi ryan babel ve jean michael seri o bir kaç kısa vadelik oyuncu olsun da gerisi ne olacak? o halde ne oldu da fikir değişti? bir anda tamamen kısa vadede şampiyonluk kovalayan bir takıma nasıl dönüştük? mbaye diagne'nin satılamaması mı problem oldu? yönetim ile arasında fikir uyuşmazlığı mı var? yoksa tamamen hocanın kararı ile mi plan değişti? bunun sebebini cidden merak ediyorum.

    kendisi plan değiştirdi, demek ki sabit görüşlü biri değil ki ben genel kanının aksine zaten öyle olmadığını düşünüyorum. o zaman oyun planı da değişebilir ki değişmeli. yavaş ve temposuz oynuyoruz, oyunu geniş alana açamıyoruz, ceza sahasında çoğalamıyoruz. birşeyleri değiştir artık hoca, şampiyon olamasak da olur, sadece değiştiğini görelim.