• 20738
  yazar olup hakkında bir iki kelam da ben etmek istemiştim hep.
  öncelikle hakkımda neredeyse galatasaray'lı değil de fatih terimspor'lu denebilecek kadar kendisini çok seviyorum, bunu saklama ihtiyacı duymuyorum. hiçbir figür, hiçbir efsane, hiçbir futbolcu galatasaray'ın kendisinden büyük değildir fakat; en güzel heyecanlarımın, en mutlu anlarımın, en mutsuz anlarımın, gururumun, dik duran başımın, güvenimin, "galatasaray için yapılacak bir şey varsa mutlaka yapıyordur" düşüncemin sahibi ve bunca acı tatlı anıyı bize yaşatan canım hocam...

  galatasaray'dan büyük değilsin ama galatasaray'ın en büyüğüsün. allah seni başımızdan eksik etmesin.
 • 20739
  en büyük transferimiz.

  burada hep beraber sabahtan akşama kafa patlatıyoruz. forvete şu gelse, 6 no'ya bu gelse daha iyi olur diyoruz. sistemler üzerinde düşünenler, taktik bilgisi üst düzey olan yazarlarımız bile var.

  ama hoca yine tek cümlede beni pamuk gibi yaptı. josef, wanyama, schneiderlin ; falcao, samatta, tetteh... galatasaray için en iyisi neyse ona karar vereceğinden şüphem yok. en az bizim kadar kafa yoran, gecesini gündüzüne katan, faal diğer türk antrenörlerin toplamından başarılı olan bu adam iyi ki galatasaray'lı. keşke bir 10 yaş küçük olsaydın be hocam. allah uzun ömür versin, seni torunlarına bağışlasın.

  galatasaray'da oynayan adam bu topları kaybetmeyecek

  https://twitter.com/...706036941000707?s=21
 • 20740
  galatasaray' a galatasaraylılara tarihinin en güzel günlerini yaşatmış olup daha güzel günleri de yaşatacağına inandığım hocamız. ancak gelgör ki kendisi de her insan gibi fanidir. elbette kendisi de emekli olmak ve dinlenmek isteyecektir. işte terim sonrası galatasaray beni her daim endişelendirmektedir. galatasaray spor kulübü futbol takımı için terim sonrasına da bir hazırlık yapmak mecburiyetindedir.

  tanım teknik direktörlük mesleğini icra ettiği müddetçe takımın başında olması gereken hocamız.
 • 20741
  entresan bir transfer listesi olan teknik direktör.

  aynı mevki için birbiriyle alakasız isimlerin aynı listede yer alması hocanın hala ne oynayacağımızı belirlemediğini gösteriyor. geçen sezon biteli 58 gün olmuş yeni sezona ise 20 gün falan var.

  bir oyuncu çok şeyi değiştirir. mevkisi ne olursa olsun. o kadar muriqi peşinden koşuldu. alınıp alınmaması önemli değil ama muriqi olmadıysa o profilde birinin peşinde olmak gerekmiyor mu? ya da falcao'yu alacaktık madem muriqi ne alakaydı?